Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen rossz a...

Másnak is ilyen rossz a viszonya az apukájával?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok. Apukámmal a viszonyunk kb mióta elkezdtem az általános iskolát azóta káosz. És valljuk be ez nem most volt. Sokszor vert a semmire, kezet emelt rám, csúnyán beszélt velem. Anyukám volt egy időszak mikor nem tulajdonított ennek jelentősebb figyelmet de most, hogy nagyobb lettem érettebb már megvéd. Van egy féltesóm is 10 év van köztünk Anyum részéről. Ő 3 éves koromig együtt élt velünk de aztán a viszony megromlott anyukánkkal és ennek az oka az én apukám. Gondolom őt is elüldözte. Azóta jó a viszony nővérem és anyum között de apumat látni nem óhajtja vagy nem mondja, hogy jöjjön. Gondolom megvan rá az oka. Most is az történt jelen helyzetben, hogy ebédeltem vittem ki a megmaradt ételt amit majd elviszek a barátomék kutyájának. Apum meg felvolt háborodva h dobjam ki. Mondom nem dobom ki viszem el. Erre elkezdted fintorogni mondom ez undorító amit csinálsz erre te is undorító vagy, hülye idióta majom. Szerintetek? SOHA nem mondtam neki, hogy "apa" és semmi szinonimáját se használtam. A párom és az ő apukájának a kapcsolata is rossz. Ők is szívják sokszor egymás vérét de az ő apja jogosan szól valamiért is. Egyébként így a baráti társaságomban mindenki jó viszonyt ápol az apukájával. Mi a véleményetek erről?
2013. márc. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, nálunk se jobb a helyzet. Én szóba sem állok vele.
2013. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látod, erre mondják, hogy minden hülyének lehet gyereke.
2013. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én apám aktívan verte anyámat bátyám visszapofozott neki amikor voltam nekem is nekem esett egy nap leléptem otthonról azóta se beszélünk
2013. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor 19 éves voltam leléptem (ezt akartam írni)
2013. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!