Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes volt ez a kijelentés a...

Helyes volt ez a kijelentés a féltesómtól?

Figyelt kérdés
Féltestvéremet nem láttam már legalább fél éve. Már kicsit kezdem hiányolni.. Szóval mondtam neki, hogy talán ideje lenne és úgy érzem megérdemelném, hogy meglátogasson... Mert elég jó barátok vagyunk, és mindig kiálltam mellette, meg ilyenek. És kezdem kicsit úgy érezni, hogy talán kevéséb becsül meg... Szerinte ha találkozunk, nem kéne úgy gondolnom rá, hogy megérdemeltem. Ezt azzal magyarázza, hogy ő soha nem gondolkodik azon, mit érdemelne meg...
2013. márc. 4. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
És akkor most mi volt a kijelentés? mert nem értem :D
2013. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Szerinte ha találkozunk, nem kéne úgy gondolnom rá, hogy megérdemeltem. Ezt azzal magyarázza, hogy ő soha nem gondolkodik azon, mit érdemelne meg..."

Álmos vagyok, és nem akartam úgy megfogalmazni, hogy igaza van-e.

2013. márc. 4. 23:06
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel találkozni szeretnék,mert fontos nekem,én azt mondom:jó lenne találkozni,nem azt,hogy megérdemelném,hogy meglátogass.Erre nem lehet jól reagálni.
2013. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
na így már asszem értem én is elég fáradt vagyok. igen az előttem lévőnek igaza van. Gondolj bele ő nem érdemli meg, hogy te meglátogasd? :)
2013. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó, először csak rákérdeztem azután mondta, hogy nem, és csak a kfogásokat gyártotta ahelyett hogy kerek-perec megmondaná mit gondol és ez ment az előző hónapban végig. Én ekkor mondtam ezt.
2013. márc. 4. 23:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem tudom meglátogatni, mert nincs pénzem és ott aludni sem tudnék... :/ De légyszíves azt mondjátok meg, mit gondoltok arról amit mondott.
2013. márc. 4. 23:15
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Esküszöm nem értem! Bocs, de írd már le érthetőbben!
2013. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Talán Mi vagyunk túl elvontak...
2013. márc. 4. 23:36
 9/22 anonim ***** válasza:

Úgy értette, hogy mint valami hercegnő kijelented, hogy megérdemled, hogy meglátogasson. Nem érzed, hogy ez milyen nagyképű dolog? Mondhattad volna, hogy látogass meg, mert hiányzol, mert szeretnélek látni, mert jó lenne beszélgetni.

Nem látogass meg, mert megérdemlem.


Ha meg álmos vagy, aludj, ne a gép előtt ülj.

2013. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szemrehányást tettél neki, ő pedig nem akarja a burkolt megjegyzéseidet hallgatni.
2013. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!