Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós probléma? Tudom már...

Anyós probléma? Tudom már unalmas.!

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy most hétvégén lesz az esküvőnk és az én szüleim jönnek fel 160 km-ről!Anyósomnál lakunk!Anyukámék állják a kaját meg ugy mindent szinte!Anyósom csak azt tudja hajtogatni hogy ő inkább elmegy itthonról de ő nem tud ennyi vendéget ellátni meg ne várjuk hogy akár egy süteményt is csinál!Mondtam neki nem kell semmit csinálnia!Majd én sütök valami sósat hogy anyukámnak ezt már ne kelljen!Amugy 14 en lennénk velünk együtt és 4 gyerek van ebből!Mit mondhatnék anyósomnak hogy ne hisztizzen?Mert sztem ha itt lesznek enni sem fog mert mist is annyira hisztizik!Meg azt mondja minden ugy van ahogy mi akarjuk!Ez a mi esküvőnk és neki annyi beleszólása sincs hogy mi legyen a menü mikor ő semmit nem ad az esküvőnkhöz!Bocsi ha hülyén fogalmaztam de nagyon rosszul esik!Párom azt mondta ne idegeskedjek majd lesz valahogy!De engem akkor is idegesit!
2013. márc. 5. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne foglalkozz vele, és főleg ne idegesítsd fel magad! Ez a Ti napotok lesz, aki akar az hozzátesz amit tud, aki pedig nem az nem. A lényeg, hogy érezd jól magad! Sok boldogságot :)
2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Ez teljesen úgy hangzik mint ha izgulna!

Vagy arra gondolok még, hogy zavarja az, hogy Ő nem tudott(?) anyagilag beleadni az esküvőtökbe.


Én is ilyen izgatott vagyok összejövetelek előtt...

A véleményem az, hogy hagyd ezt figyelmen kívül, mert ez a nap nem róla kell hogy szóljon! Ugye ilyen egyszer történik az ember lányával az életben (normál helyzetben) de akkor az legyen úgy ahogy a pár szeretné.

Ha az anyós ezt nem fogja fel, akkor tojd le. ;)


Sok boldogságot! :)

2013. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyos vagy:)Csak olyan hülyén érzem magamat mert ha pl nem fog enni akkor mi van?Mondjuk az már az ő gyerekességét bizonyitja!
2013. márc. 5. 12:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából ő nem is akar!De nekünk ez nem számít sose mondtuk neki hogy adjon!Csak azt mondogatja hogy ő nem jön el meg inkább el is megy addig itthonról!Nem tudom mit csináljak elég hülye dolog ez és még engem idegesít!:S
2013. márc. 5. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Az egyik ismerősömék is úgy házasodtak össze, hogy a srác egész családja ellene volt az esküvőnek. 5 évig folyamatosan terrorizálták a lányt, azt akarták, hogy hagyja ott a srácot. Mikor megtudták, hogy eljegyezték egymást és esküvő lesz, az anya kijelentette, hogy ők lesznek a hibásak ha Ő ebbe belehal. :D

Nagyon féltek hogy mi lesz az esküvőn (polgári és egyházi is volt). De bizony befogták a szájukat, csak a fényképeken nem mosolyogtak sehol! Ők sem mertek balhézni, mert az a saját szégyenük is lett volna.


Nyugi! Oldódj fel! Nem az anyóshoz mész hozzá :D

2013. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Az én drága anyósom is próbált dirigálni és egy fityinget sem adott, elmagyaráztam a vőlegényemnek, hogy ez nem így működik, a mi esküvőnk, meghallgatjuk de majd mi ketten döntünk. Ezt tudatta a mamával,akiazóta is a sértődöttet játsza, mert le lett hurrogva. Felőlem aztán nyugodtan.

Anyósodnak jól mondtad, hogy nem kell csináljon semmit, nem értem mi a gondja.

Remélem nem fogtok anyukával lakni!

Még egy dolog, anyósom kijelentette, ő biza semmi nem csinál lakodalom előtt, mert a másik gyereke lakodalma előtt pénteken még tudott dolgozni...szombaton volt a nagy nap. Az volt a válaszom, hogy felőlem még szombaton is mehet.

Aki így áll hozzá, annakminden apróság nehezére fog esni és kár megkérni valamire. Legyen tartásod!

Sok boldogságot, remélem a mama nem árnyékolja be!

2013. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi teljesen igazatok van!Nem is értem hogy minek idegesitem magam ezen:(
2013. márc. 5. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Anyósodnál laksz és szidod, hogy nem akarja kiszolgálni majd a vendégeket? Te megsütöd a sósat, hogy anyukádnak ne kelljen? Mi az, hogy semmit nem ad az esküvőhöz, nála laktok! Nem elég? Elég furcsa, hogy őt szidod.
2013. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Attól hogy itt lakunk még nem azt jelenti hogy ő tart el minket!Sőt szinte mi tartjuk el őt ha mi nem lennénk itt ő nem tudná fent tartani a házat!
2013. márc. 5. 13:35
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
8-as válaszoló, nem értek veled egyet! A körülményeket nem ismered, így kár ítélkezned! Azt viszont tudjuk, hogy az esküvőjük lesz! Ahhoz viszont nincs joga az anyósnak, hogy ezt a napot befeketítse a negatív hozzá állásával! Szerintem ilyenkor igenis kivehetné a részét Ő is a feladatokból!
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!