Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esély? A probléma a...

Van még esély? A probléma a következő: 1éve vagyunk együtt a barátommal (együtt is élünk) az utóbbi időben sokat veszekedtünk, minden hétre jutott valami.

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ezek kiábrándítóak, s ezek miatt bár nagyon szeret, nem szerelmes belém. Iszonyatosan rosszul esett, úgy érzem hazugság volt amikor azt mondta"örökre együtt, még sosem szerettem így senkit, közös jövő, stb. ". Még csak egy hete tart ez, de úgy érzem minden összeomlik, még nem volt ilyen. Így még szeretkezni sincs kedve. Tudom hamar költöztünk, össze, de mind kettőnknek volt komoly kapcsolata, így a miénk erősebb lesz, de pont ellenkezőleg lett. Ránktelepedtek a szürke hétköznapok. Most elköltözik, hisz ha itt marad biztos szakítanánk. Megbeszéltük, hogy lehiggadunk, s újra találkozgatunk, lazábbra vesszük, hogy hiányozzunk egymásnak. Mégis el vagyok keseredve, nagyon bánt, hogy nem tudja akar-e velem lenni, " majd meglátjuk mi lesz így" . Van esély? én nagyon szeretem, nem szeretném elveszíteni. Félek, sokkal jobban érzi nélkülem magát majd, nyugodtabbnak, és szakít. Tudom ezer és egy poszt van ezzel a témával, ahol hasznos válaszok vannak, de nem érzem megnyugtatónak, mert az nem konkrétan engem érint.

2013. febr. 19. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van esély, de nem a szétköltözés lenne a megoldás. Jobb lenne, ha együtt maradnátok, együtt laknátok és együtt megpróbálnátok megoldani a problémát. Mert az, hogy elköltözik, nem megoldás,csak szőnyeg alá söprés.
2013. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Félek, sokkal jobban érzi nélkülem magát majd"


És nem gondolod, hogy ha nélküled jobban érzi magát, akkor jobb is lenne külön válnotok? Ha már egy év után így áll egy kapcsolat, akkor vajon öt-hat év múlva mennyire mennétek egymás agyára?

Másfelől viszont azt írod, hogy egy hete tart ez, szerintem egy hét alatt még nem dől el ilyen gyorsan egy kapcsolat, hacsak nem történt valami olyan erőteljesen negatív dolog köztetek, ami miatt így legyen.

Én két és fél éve vagyok együtt a párommal és bár mi még nem lakunk együtt, nálunk is volt már mélypont, de sosem mondtuk egymásnak, hogy már nem szeretjük a másikat, mert szerintem aki ilyet kijelent, az nem dühből vagy sértettségből teszi, mert ilyet az ember nem mond annak, akit egyébként szeret. Én meggondolnám a helyedben, hogy folytassam-e ezt a kapcsolatot annak ellenére, hogy jól érzékelhető, hogy te még szereted őt.


31/N

2013. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyen "vegyük lazábbra", "költözzünk szét", "kezdjük elölről" típusú dolgokat...Ha valami nem megy, nem kell eröltetni.

Most szétköltöztök, aztán megint "járni" kezdtek, "hiányoztok" egymásnak...ÉS AZTÁN? aztán megint összeköltöztök, megint jönnek a hétköznapok, megint szétcuccoltok...


Eddig egy pár esetében láttam ilyent, hogy működött szétköltözés után, de ők nem a közös probléma miatt költöztek szét...együtt laktak szét költöztek és még azóta is együtt vannak...


Én azt mondom el kell engedd ezt a fiút ha nem működik...ha a árom elköltözne az nálam szakítás lenne egyértelműen, mivel azt jelentené a közös gondjainkat csak "meneküléssel" próbáljuk megoldani...

Miért nem ültök le, beszélitek át a sérelmeket, miért kell egyből megfutamodni?:(


22-L

2013. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 év az semmi. Addig még bőven olyan szerelmesek szoktak lenni a párok, hogy nem látnak, nem hallanak. Ha ilyen komoly válsághoz elég 1 röpke év, akkor ezt a kapcsolatot megette a fene.
2013. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én megbeszélném, de akkor csak "nyaggatom"..apa nélkül nőtt fel az anyukája pedig pont ilyen gondolkodású,hogy ha baj van tovább kell állni,ezt a példát látta..az zavar a legjobban,hogy azt vágta a fejemhez,hogy kiábrándították az utóbbi veszekedések,s már ezért nem szerelmes belem.nyugalmat akar.épp most pakolom a cuccait,de majd megszakad a szívem.vagy jobb lesz,vagy rosszabb.de az utóbbitól tartok:(
2013. febr. 19. 15:29
 6/8 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem,hogy viszont minden nap mondja,hogy szeret,küld üzeneteket:/annyira rossz ez a bizonytalanság
2013. febr. 19. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme kínozzátok egymást. Ennek jó vége úgyse lesz. Csak a szakítás dátumát toltátok arrébb, ha nem ültök le és nem beszélitek meg.
2013. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég szar duma, hogy a veszekedések miatt ábrándult ki. Én akkor is imádom a páromat minden idegsejtemmel, amikor épp heveskedünk és ő is így van vele. Biztos, hogy nem ábrándulnék ki belőle. Szerintem a pasid eleve nem is volt olyan hó de szerelmes, ha 1 év után kiábrándult belőled.
2013. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!