Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség feleségkén...

Szerintetek önzőség feleségként/anyaként két barátnővel egy hétre elmenni?

Figyelt kérdés

3 és 5 éves gyerekek. Nyárra szerveznénk egy kis csajos nyaralást a Balatonon, amikor kifújjuk magunkat. Egyik barátnőm férje vetette fel az egészet, viszont az én férjemnek nem tetszik. Neki nincsenek annyira barátai, hiába küldöm, hogy menjen a régiekkel el egy este nem megy. Szerintem csak lusta. Én viszont nem vagyok ilyen bezárkózott. Néha kimozdulok nélküle is, mert őt nem tudom rávenni hogy elmenjünk egy este valahova. Ha jön is, valamit mindig talál ami nem tetszik neki. A hétvégékből is szívesen kihúzná magát, van hogy hagyom, de általában azért jön velem és a gyerekekkel (egy napos kirándulások) Több napos, egy hetes kiruccanásra viszont vontatni kell.

A gyerekekre vigyázna anyósom, ő azt mondta menjek ne foglalkozzak a fiával az apja is ilyen volt, én éljem a saját életemet is, mert ő megbánta hogy nem tette.



2013. márc. 6. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

Szóval a kérdésem az lenne, hogy önzőség elmenni? Az én férjemnek nem tetszik az ötlet. De látom, hogy barátnőim férjei teljesen máshogy állnak a helyzethez. Egyikőjük férje mondta, hogy lazítsunk egy kicsit, a másik is rögtön azt mondta menjünk persze.

Csak az én férjem ilyen begyöpösödött? Vagy a tietek is ezt mondaná?

2013. márc. 6. 10:48
 2/63 anonim ***** válasza:
24%

Párom nem ilyen,ő ugyanugy menőkés mint én,így zokon venné ha nélküle lelépnék.Mi együtt megyünk,barátaink is párok,szoktunk úgy.


én hosszú távon nem tudtam elviselni,hogy akivel élek nem ugyanugy menőkés mint én (az ex volt ilyen,még a közelbe se akart sétálni,lusta volt hozzá,nemhogy messzebbre nyaralni)

2013. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass anyósra! :) Jó fej lehet. Én is elmennék simán, kell a kikapcsolódás gyerek nélkül. ha apuka nem megy, akkor csajos bulival :)
2013. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
88%
Ja, az én férjem is utál eljárni, de egyáltalán nem zavarja, ha én megyek, sokszor küld is.
2013. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
89%
Nem önzőség. Úgy gondolom, két ilyen kicsi gyerek mellett megérdemled a lazítást. Sajnálatos, hogy a párod nem partner ebben.
2013. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
89%

Hülyeség, hogy önzőség. Szerintem 5 évente azért megengedhetsz magadnak egy gyerekmentes hetet:)

Én is voltam már férjem, gyerekek nélkül el, szintén barátnőkkel, nővéremmel. Itthon minden rendben volt, napközben édesanyámnál voltak a gyerekek, este az apjukkal. A férjem is volt már síelni barátaival. Ha jobban meggondolom ő kétszer is, nekem még jár egy :)

Mi sem szeretünk otthon ülni két fal között. A gyerekeket is így neveltük. Mi is sokat kirándulunk, de volt már rá több példa, hogy ketten mentünk, vagy barátokkal, de közösen párokkal. Viszont az a barátnős út is szép emlék maradt, kár lett volna kihagyni, Görögországban voltunk sütkéreztünk estenként bulizgattunk, egyszer sem hallottuk, hogy "anyaaaa" Egy évre simán feltöltött :)

2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
85%
Néha egy picit le kell lépni, feltöltődni mint egy akkumulátor. Egy hét nem a világ, használd ki hogy ilyen jó fej, igaza van.
2013. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elég egységesek :)
2013. márc. 6. 11:02
 9/63 anonim ***** válasza:
19%
Klassz ötlet a barátnő férjétől, aki szeretne néhány napra megszabadulni a feleségétől. Ám te a továbbiakban nem a barátnőid férjeivel fogsz együtt élni, hanem a sajátoddal. A későbbi veszekedéseket elkerülendő győzd meg a férjedet, hogy mindketten jól jártok, ha egy feltöltődött jókedvű feleséget kap a hét leteltével. ( Vagy te már most is jóval feltöltődöttebb vagy mint ő? Nem lehet, hogy ő kidolgozza magát a héten, és simán csak fáradt ?)
2013. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
73%

Még szép hogy menjél el! Nem önzőség. Minden nyáron elmehetnétek csajos kikapcsolódásra. Csináljatok belőle nyugodtan rendszert!


A férjed pedig majd hozzászokik!! ;-)

2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!