Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek igazam van? Ez...

Szerintetek igazam van? Ez önzőség a részéről?

Figyelt kérdés
összevesztem ma az öcsémmel nagyon. én 20 ő 15, de nagyon szeretjük egymást alapjáraton. a lényeg annyi, h elkértem a telóját, h tudjak a barátaimmal beszélni( facebookon), mert éppen akkor küldött el az öcsém a gépről mikor rám írt egy jó bnőm és vele akartam volna dumcsizni. de nem adta oda a telóját. én mindig odaadtam, ha kellett neki valamit megnéznie a neten sosem önzősködtem bármikor odaadtam nagyon ritkán volt, h nem. ugye nem adta oda és erre azt mondtam neki nem is jó testvér meg, h nem fogok vele szóba állni. erre fogta és lebas'ta a telóját ami sikeresen be is döglött. aztán bevallotta h azért nem adta oda, mert lusta lett volna újra bejelentkezni.

2013. jan. 17. 01:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt nem adta oda, mert lusta volt (és mint írtad ez az oka ezt be os vallotta) akkor nem volt szép tőle. Te viszont túlreagáltad akkor ott helyben.
2013. jan. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

1. Neked nincs sajátod, amit erre használhatsz?

2. Nem volt szép dolog tőle valóban, de tegyük hozzá, nem is kötelessége odaadni.

3. Nagyon bunkón túlreagáltad...


4. Ez legyen életed legnagyobb problémája ennyi idősen...

2013. jan. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg... írtad hogy neked is van ilyen mobilod. Akkor miért öcsédét kérted el?
2013. jan. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon gyerek vagy még.
2013. jan. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne fújd fel a dolgot. Mindenkinek lehetnek "hülye" pillanatai, amit később megbán. De ha nem, egy jó testvér többet ér, túl lép rajta és nem problémázik.Lehet, máskor te vagy undok.
2013. jan. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem van mobilom csak net nincs rajta. ..:S
2013. jan. 17. 04:15
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

"de nem adta oda a telóját. én mindig odaadtam, ha kellett neki valamit megnéznie a neten sosem önzősködtem bármikor odaadtam nagyon ritkán volt, h nem. "


Akkor ezt megmagyaráznád?

2013. jan. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 20. évesen ez a problémád, még ha 15 lennél azt mondom hagyjuk de 20. évesen.
2013. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen képzeld el most ez volt az aktuális problémám na és akkor mi van ? ha nem tetszik a kérdés nem muszáj válaszolni. komolyan sajnállak, hogy idejössz és ahelyett, hogy segítenél egy embertársadnak a válaszoddal inkább ledegradálod a másikat. csak az a baj, hogy ezzel saját magadat minősíted okoska nem engem :)
2013. jan. 19. 01:33
 10/14 A kérdező kommentje:
felesleges volt ideírnod a te tanácsoddal kitörölhetem az assem meg az egész hozzáállásoddal, véleményeddel te csak azért jársz fel ide, hogy negatív hozzászólásokat irkáljál. szégyen csak ennyit tudok erre mondani. :)
2013. jan. 19. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!