Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akik...

Van köztetek olyan akik fiatal koruk óta együtt vannak? Mi a hosszú szerelem titka?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,hogy van e köztetek olyan akik 16-18 éves korotok óta már együtt vagytok, együtt e laktok már?Hogy alakul az életetek?Milyen együtt lakni?Mit csináltok együtt,dolgoztok –e,tanultok-e…

2013. márc. 6. 17:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom az én válaszom mennyire számít én 17 voltam, barátom 20, mikor összejöttünk, most 22 leszek. Még nem lakunk együtt, mert idén fogok államvizsgázni, ő már dolgozik. De sokat vagyunk együtt, nyáron akkor folyamatosan. Volt hullámvölgy, de megoldottuk, azóta jobb, mint volt. Szerintem fontos, hogy odafigyeljünk a másikra és ha valami gond van, azt megbeszéljük, ne csak várjuk, hogy magától megoldódjon.
2013. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.16,5 voltam,mikor elkezdtünk járni.A férjem is.Most 31 évesek vagyunk. :) 18 évesen összeköltöztünk.

2006 ban volt az esküvönk,2008 ban született a lányunk és 2010 ben a fiunk. :)

Sok mindenen túl vagyunk,egyszer 2004 ben szétmentünk 3 napra.Majd mindent újrakezdtünk.

2013. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
2%
legfőképp az érdek az egyik oldalról és a megszokás a másikról, ez a titka
2013. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 16 éves volt amikor megismerkedtünk én meg 17.

Lassan 5 éve hogy együtt vagyunk. Most vagyok 22 éves barátnőm 21 még nem lakunk együtt, de többször van olyan amikor több napig vagyunk egymásnál. A szülők elfogadták a szerelmünket, megbíznak bennünk, ismerik is egymást, jóba vannak. A barátnőmmel legtöbbször náluk vagyunk, mivel én már dolgozok és onnan könnyebb bejárnom munkába is, meg ugye akkor csak 10-15 percet kell buszoznom. Innen meg legalább 40 percet.

Még mindig jól megvagyunk már rengeteg tervünk van. Barátnőm most hamarosan szerzi meg a szakmáját és valószínű hogy főállásba fog maradni a gyakorlati helyén ami baromi jól jönne nekünk, mert akkor többet keresne mint én, mondjuk ez lényegtelen de 2 fizetésből már jól meglennénk. Ugye a költözést nyárra tervezzük, van is már egy közös házunk, még a rokonaimé volt pontosabban a nagybátyámé, de ő sajnos már nem él, gyerekei nincsenek, a volt felesége meg ugye nem kaphatta meg a házat mivel már elváltak és ő kapta az autót meg egy nagyobb telket. Egyedül anyukám kapta a házat, igaz van mit rajta csinálni, mert már 2 éve üresen áll,m és eléggé le van lakva, de most azon vagyunk az egész családdal hogy összeszedjünk pénzt, aztán közös erőből amit tudunk magunk csináljuk meg, amihez meg kell szakember akkor azt ő fogja. Már kilomtalanítottunk sok mindent, konyha bútorok is leszerelve, már készül a festésre meg az új villany vezetékek bekötésére, új parketták is megvannak. A fűtésrendszer már fel lett újítva még a nagybátyám intézte, meg a vízvezeték csövek is.

Ha mindennel megleszünk akkor oda átcuccolunk és birtokba vesszük a saját házunkat.

Hogy mi a titka ennek a hosszú szerelemnek?

Őszintén szólva én magam sem tudok erre pontosan válaszolni, nyilván hogy jól kijövünk egymással, nagyon ritkán vitázunk dolgokban, kb egyforma az ízlésünk, rengeteg mindenben tudunk egyet érteni, sok olyan dolog van amit megtudunk beszélni aztán megoldani.

Még fiatalok vagyunk egyenlőre nem tervezünk gyereket, még bulizni akarunk, meg élni a fiatalságunkat.

2013. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen jöttünk össze, 20 évesek vagyunk, 1 év után összeköltöztünk. Tanulunk még, jó sokáig.
2013. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

17 éves korunk óta vagyunk együtt. 5 éve házasok, most már babát is várunk:) Esküvő előtt nem éltünk együtt.

24f/l

2013. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17 évesen jöttünk össze, most 22-k vagyunk. Sajnos nem lakunk együtt, ugyanis ő és én kb. 200 km-re vagyunk egymástól, távkapcsolatban. Hétvégente megyek haza, akkor találkozunk... talán ez a titka annak, hogy nem untunk még egymásra. Nekem még 2 év, mire végzek, ő pedig most végez, de ki tudja, hogy tud-e itt munkát találni, stb. Bizonytalan a jövő, de nem aggódunk rajta. Szeretjük egymást, és most ez a legfontosabb, és úgy érzem, mind a ketten kihozzuk a maximumot a kapcsolatunkból.
2013. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17 éves voltam amikor megismertem, azóta együtt vagyunk, most 23 leszek. Nem lakunk együtt még, én dolgozom, ő tanul.
2013. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves koromban jöttem össze a (mostmár) férjemmel. Most 27 vagyok. Együtt lakunk természetesen :) Dolgozunk mindketten.

Tulajdonképpen együtt nőttünk fel.

Hogy mi a hosszú szerelem titka nem tudom. A saját példámon keresztül olyanok jutnak eszembe, hogy az elfogadás, az összetartozás érzése, mi minden nehézséget együtt küzdöttünk le, ezen kívül a mérhetetlen szerelem/szeretet.


Én a mai napig alig várom, hogy a munkából hazamenjek és láthassam Őt, beszélhessek vele.

Én szerencsés vagyok, ezt tudom, és minden nap hálát adok hogy megtaláltam Őt :)


Csak remélem, hogy mindenki megéli ezt egyszer

2013. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

17 voltam, a férjem 21, mikor összejöttünk. 18 évesen összeköltöztünk Pesten, mert itt kaptam munkát. A 10. évfordulónkon házasodtunk, a fiunk ekkor már 1,5 éves volt. A hétvégén ünnepeljük a 12. évfordulónkat (és 2. házassági évfordulónkat).


Az életünk úgy alakul, hogy a 7. évben kezdtük tervezni a gyereket, addig bőven volt időnk kettesben is lenni, bulizni is járni, mellette dolgoztunk mindketten. Kapcsolatunk 8. évében született a fiunk. Együtt lakni... jó. Persze ehhez olyan társ kell, akivel tudsz együtt lakni és ő is veled. Elfogadás kell, bizalom, kompromisszum... és természetesen a szerelem/szeretet. Valamint a közös érdeklődés sem árt.

Mit csinálunk együtt? Járunk ide-oda, kirándulni, moziba, családhoz vagy csak sétálni, régen pókerezni, biciklizünk, beülünk valahova eszünk-iszunk. De hagyunk a másiknak is időt, van, hogy ő vonja ki magát pár órára délután (haverok, gép) van, hogy én tűnök el (barátnők, séta, vásárlás).


29/n ; 33/f

2013. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!