Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetbe?

Mit tennél ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha közeli rokonotok, sógor, a közös vállalkozásotokat meglopva, azt tönkre teszi és még ez után a közös üzleti partnerek,ismerősök előtti tekintélyeteket,karaktereteket,hiteleteket is igyekszik tönkre tenni? Tudom rossz üzleti partnert választottam.

A sógort nem én, hanem a testvérem választotta,aki a háttérben talán még támogatta is a férjét, saját érdekét is nézve.



2013. márc. 7. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni,beperelni......
2013. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Be perelni a saját sógorodat azaz ,közvetetten a testvéredet? meghurcolják,lehet lecsukják,nagyon nagy csapásként is elsülhet a dolog vég kimenetele,nem is beszélve arról,hogy egy életre szóló harag is születhet a két család és hozzátartozói,gyerekei között. Nem beszélve arról,hogy a veszteségem nem térül meg és lehet,hogy csak az elégtétel,bosszú, lenne a hasznom.
2013. márc. 7. 20:47
 3/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Simán feljelenteném beperelném.Nem lennék tekintettel a "rokoni" szálra
2013. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A harc, (feljelentés,be perelés)lehet,hogy újabb "harcot" szülne,lehet,hogy visszavágót keresne az élet későbbi szakaszában. Nem beszélve arról,hogy a rokoni társaságban,familiában ,biztos lennének olyanok akiket ő meggyőzne a saját "igazáról" és azok engem ítélnének el a tettem miatt. Nem ?
2013. márc. 7. 20:58
 5/16 Jégtánc ***** válasza:
100%

Akkor mit vársz? Tudod mit? Tűrj:)


"A sógort nem én, hanem a testvérem választotta,aki a háttérben talán még támogatta is a férjét, saját érdekét is nézve." Hol itt akkor a kérdés?

2013. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Talán az lenne részemre a legnagyobb elégtétel ha nem én hanem az élet bosszulná meg helyettem az esetet. De eddig úgy néz ki,hogy szerencsés egy fickó,aki mer az nyer elmélet neki bejönni látszik. Azóta is amióta nincs kapcsolatom vele,másokat,akárkit átvág,kihasznál,becsap,lehúz,felhasznál,minden különösebb gond nélkül meg ússza az eseteket. Mindenki patt helyzetbe kerül vele a "végén".
2013. márc. 7. 21:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Üzletben,rokonkk között teljesen mindegy...Pénz,átvert,meglopott??Öt érdekelte hogy sógor??

Hát ne haragudj.Akkor türd,mert úgy látszik van miböl.

Ijessz rá,hogy fel lesz jelentve.Nézd meg,hogy reagál.Lehet szembe röhög,mert tudja,hogy nem tennétek meg!

Ès megteszi ugyan ezt még 1x,vagy mással.Sok ilyen sz@rláda él!!!!

2013. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es. meg "ijesztettem",hogy feljelentés lesz belőle de ahogy mondod "csak röhögöt magában" és annyit mondott,amikor kértem a pénzt,hogy,jó majd megadom, de soha nem kaptam meg. Az ügy már 8 éves. És nem azért vagyok "türelmes" mert van miből,hanem pont,hogy mind ez miatt vergődök,keresem a kiutat,megoldást,stb.
2013. márc. 8. 10:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést, tönkretett/tönkretehetett volna Téged anyagilag, és ez Őt nem is érdekelte.

Feljelenteném, had szívjon, igya meg a levét.Remélném, hogy jó tág án*sszal jönne ki a börtönből, már ha bekéne mennie.

2013. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha pláne nincsen miböl akkor igen feljelenteném!!!!

Sajnos a mai világban mindenkinek kaparnia kell!

Gondoltam,hogy szembe röhögött.Ha megkapja a levelet a tárgyalásra,meghallgatásra majd nem fog röhögni.

Ìrj,ha átgondoltátok.Sajnos pénzügyekben nincs család,rokon,barát.Mindenkinek a sajátját kell néznie.Pláne,mint ahogy írod nincsen miböl nélkülözni.

2013. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!