Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem figyelnek rájuk a...

Ennyire nem figyelnek rájuk a szülők?

Figyelt kérdés
Akkor rövidre fogom az egészet.Unokatesómék egy "modernebb" faluban laknak.És van az utca vége fele lakik egy család.Tökmag méretű két azt hiszem most 7 éves ikerlányaik vannak.(nagyon egy formák főleg az a szőke hajuk).És akkor a gyerekek csak úgy simán kimennek a házból és átmennek az unokatesómékhoz.És nagyon zavar,hogy állandóan átjárnak és ha mondjuk meg fogom a pulcsiját elkezd sikítozni.És komolyan nem volt egy olyan alaklom,hogy nem voltak volna ott.Mit csináljunk?
2013. márc. 7. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelmű: szóljatok a szüleiknek.
2013. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Fogadjátok őket szeretettel. NEm véletlenül mindenhol jó, de legjobb máshol... És nem véletlenül tökmag méretűek 7 évesen. Adjatok nekik enni. Ők kis vendégek, ki tudja mi van otthon, ne bántsátok őket. Már ha van bennetek emberség...
2013. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
2: Nagyon szép az emberség, a szeretet, de az embernek van magánélete. Nagyon örülök, ha jön a gyerekekhez egy-egy barát, de ez meg van beszélve velük, hogy mikor. És biza van alkalom, amikor zavaró ha valaki odajönne, mert épp más dolgunk van, pl, vendégek vannak akikkel beszélgetnénk, dolgozatra készülnek a gyerekek vagy bármi más. Az én lakásom nem ifjúsági központ, ahová csak úgy be lehet állítani bármikor, ennyi idősen legyenek már annyira jólneveltek, hogy tudják mi az illem.
2013. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Hozzájuk ne merj érni. A fogalmazásod alapján engem is kiverne tőled a víz.
2013. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja de annyira zavaró,hogy azt hiszik,hogy otthon vannak.

Rád térve kedves #1!

Igazából mi szóltunk de náluk az,hogy 'ne jöjjenek most egy ideig'

Az annyit jelent,hogy 2 nap!

2013. márc. 7. 21:12
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát kedves #3!

Nagyon zavar.Főleg,hogy állandóan amikor a tesóm meg én ott vagyunk(amúgy 12 évesek vagyunk) akkor amikor látják,hogy ott vagyunk akkor jönnek pont,hogyképzel Bogi kaptam ma egy új felsőt!!! Megnézed??

2013. márc. 7. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És a ti és unokatesódék szülei nem bánják? Unokatesódékat zavarja egyáltalán?
2013. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesódék háza, ők döntik el kit és mikor engednek be.
2013. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából tudom,hogy az uncsitesómék háza de Ők is szoktak szólni a szülőknek akkor meg az van,hogy nem mutatkoznak mondjuk 3-4 napig
2013. márc. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!