Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » <feltekenyseg> A ferjem egy...

<feltekenyseg> A ferjem egy etteremben dolgozik a koleganoje nagyon bejott neki mielott mi ossze jottunk ma is vele dolgozik nemtudom agodnom kell vagy sem? Mar gyerkunk is szuletett azt mondja nagyon szeret de neha keson jon haza eszakankent .

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Téged szeret, őt meg csak dugja.
2013. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Meknes ***** válasza:
100%
Azért mert későn ér haza néha,az még nem azt jelenti,hogy megcsal.A vendéglátás sajnos ilyen,néha kissé elhúzódik a zárás.Amúgy meg azt mondom neked,ha egy nőben már megfogalmazódik ez a kérdés és ez a gondolat foglalkoztatja,akkor annak van valami alapja.Egy nő mindig megérzi,ha megcsalják.Én is féltékeny típus vagyok és én mindig megéreztem a kapcsolataimban mikor átvertek.Aztán ismernem kellene a kolléganő természetét is,hogy vajon hajlandó-e belemenni a férjeddel ilyen kalandba.A megcsalásra sajnos a férfiak 90 százaléka nagyon is hajlamos,de kell egy nő aki kísértésbe viszi őket.Szerinted a kolléganő ilyen?
2013. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem.... Vannak jelek vagy nincsenek? Az, hogy későn ér haza még nem jelent semmit, főként egy étteremben dolgozó embernél.... A helyesírásod meg katasztrofális, már ne haragudj....
2013. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Egy nő mindig megérzi,ha megcsalják." - Akkor én férfi vagyok és jól átvertek, amikor megszülettem, mert nem éreztem meg. :)


Kérdező, nekem az első gondolatom az volt, hogy ha már azelőtt is tetszett neki a kolléganő, akkor valószínű inkább vele jött volna össze, tehát nyilván volt/van valami oka, ami miatt ez mégsem sikerült. Vagy mert bekerültél a képbe és te nagyobb hatással voltál rá. Vagy mert a kolléganő elutasította. Ez utóbbi esetén pedig esélyes, hogy most is elutasítaná ugyanúgy.

2013. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is vendéglátásba dolgozom mint pincér,én is későn érek haza és vannak kolléga nőim akik tetszenek vagy én nekik,de soha nem történt semmi.Az életben az embernek több ember tetszik nem csak munkahelyen még sem fekszik le mindenkive.Ezegy ilyen szakma,ha nem tetszik keressél egy gyárimunkást aki reggel 6-tól délután 2-ig dolgozik.A helyesírásod meg csapni való én azon idegeskednék inkább.Ha nincsenek jelek akkor nem értem mi a gondod?Csak az hogy nőkkel dolgozik?
2013. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy toob minden van csak roviden kellet ki irnom .A helyesirasert elnezest kerek.

A problema meg az is hogy ugyanazon a kornyeken lakunk igy eggyutt mennek es eszaka eggyut jonnek haza.

Van meg egy kozos oldalon is kozos kepjuk ahol atolelik egymast es van ahol a parom arcon csokolja.

Amikor megkertem hogy torolje a kepet marmint a No akkor nemleges valaszt kaptam.Ragaszkodik hogy az regi emlek neki es nem fogja soha letorolni.

2013. márc. 10. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:
aztan ezen tul leptunk mert megszuletett a gyerekunk azota nem foglalkosztam a dologal de aztan szuletesnapjara kapott tolle 1 uveg bort erre a ferjem meghivta egy italra persze zaras utan en ithon vartam a szulinapi tortaval ok pedig az etteremben kettesben boroztak
2013. márc. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!