Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, kiakadnátok, ha a...

Szülők, kiakadnátok, ha a lányotok nála idősebb férfival találkozgatna? Rossz ötlet lenne elmondani az anyámnak?

Figyelt kérdés

Bíznak bennem és most örülök neki igazán,hogy nincsenek annyira tisztában a dolgaimmal.Néhány hónapja találkozgatok egy férfival és azóta megváltoztam.Régebben sokat sírtam és teljesen monoton volt az életem,alig jártam el valahová.De amióta megismertem megváltozott az életem.

Csak az a baj,hogy én 17 éves vagyok,ő pedig 34...

Beleszerettem,de ő egy nőcsábász és tudja,hogy odavan érte mindenki(jól néz ki,ad magára,van stílusa).Tudom,hogy őrültség,de mégis úgy érzem,hogy alakul köztünk valami.De sokat hazudozom miatta a szüleimnek és félek,hogy egyszer lebukom.Talán könnyebb lenne,ha legalább anyának elmondanám,de nem tudom,hogy ez mennyire jó ötlet.Eddig bízott bennem,de félek,hogy ezek után nem fog és akkor még nehezebb lenne ez az egész.



2013. márc. 8. 15:48
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kérdezőnek:

Igen, feltétlen mond el otthon. Fontos a bizalom!!!

Szerintem a korkülönbség nem kizáró ok. Attól még lehetne jó és elfogadható ez a kapcsolat. Aggasztóbb, hogy eleve tudod, hogy kalandorral hozott össze a sors. EZT SOSE FELEDD! Ha Te is kalandként éled meg, akkor oké, de sokkal többet ne várj tőle, mert különben nagyon fájni fog.

2013. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
16 éves vagyok, a párom 24. Elmondtam anyámnak, mert nehezítõ tényezõk is voltak (egy határ, 600 km). Szó nélkül elfogadta, sõt szimpatikus neki a párom. Viszont ha ez a 34 éves illetõ komolyan gondolna bármit is nem így viselkedne. Azzal pedig nem értek egyet, hogy az idõsebb pasik azért keresnek fiatalabb lányokat, mert visszamaradottak. Kétlem. Talán csak az illetõ hölgy van olyan értelmi szinten, hogy komolyabb legyen a dolog, és 20-30+-os férfiak komolyan vegyék. A kérdezõ esetében viszont bizonytalanság, félelem és a férfival szembeni aggodalmak (megjegyzem jogosan) tükrözõdnek. Felejtsd el. A szüleidnek is lenne merszed elmondani, ha komoly lenne. Sajnos nem tûnik annak. Illetve te sem elég érettnek ehhez.
2013. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%

Javaslom, mondd meg a pasinak, hogy bemutatnád a szüleidnek, mert még olyan fiatal vagy, és nehogy mástól tudják meg!

Rögtön kiderül mennyire vesz komolyan,, de mint az előttem szólók, és sem jósolok hosszú szép jövőt egy kalandorral!

2015. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!