Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál az unokatesóm...

Miért piszkál az unokatesóm azzal, hogy öreg vagyok, minek akarom jól érezni magam?

Figyelt kérdés
Unokatesóm 22 éves, én 28, mindketten nők vagyunk. Na most én kb 3 éve kezdtem igazán nőnek érezni magam, egészen addig egy kislány voltam, aki tornacipőben és farmerben rohangált egész nap a városban és 16-nak nézett ki. Szóval most érzem magam igazán nőiesnek, felveszem a magassarkút, eljárok edzeni, soha ilyen jól még nem éreztem magam. Mikor elmegyünk egy fürdőbe, akkor rám szól, hogy minek veszek fel 2 részes bikinit, mutogatni akarom a mellemet? Vagy beülünk valahova iszogatni, állandóan piszkál, hogy ne hordjak vörös rúzst, az az ő korosztályának való, ne vegyek fel egybe ruhát, inkább nadrágot. Neki le van nőve a haja, mert a sötét haját szőkére festi, én nem festem, csak ápolom, mégsem szólok rá, még sminket se hord, pedig néha nagyon sápadt. Tett rám egy megjegyzést múltkor egy közös ismerősünk, hogy szép teremtés vagyok, ekkor lealázott előtte, hogy hát már nem sokáig. Miért ilyen velem, mikor én sosem piszkálom, sőt, inkább dicsérem mások előtt is?
2013. márc. 8. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el az unokatesót. Rontja az önbizalmad, ok nélkül. Egyébként sem érdemes barátkozni olyannal, akitől depisek leszünk, és lehúz az ő alsó szintjére.

Ilyen "barát" mellett nem kell ellenség.

2013. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigy és minden, csak nem a barátod. Attól, mert családtag, még nem kell szeretni, szóval ha jót akarsz magadnak, elfelejted.
2013. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szimplán féltékeny rád. x évig nem adtál magadra, aztán elkezdtél szexin öltözni, ami valószínű nagyon jól áll, ezért beléd köt ott ahol tud. Ne reagálj szerintem az ilyen megnyílvánulásaira, és vagy abba hagyja, vagy nem, de te csak mosolyogj. Amúgy a vörös rúzs szerintem pont a te korosztályodnak való, egy 20 évesen idétlenül néz ki. 23/L
2013. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Együtt nőttünk fel és ezért nem értem a viselkedését, szoros a kapcsolatunk, egyikünknek sincs tesója és ezért olyan, mintha azok lennénk. De én sosem szoktam őt cikizni, max ha hülyeséget csinál, de ő meg mindig belém köt, mintha valami nagyon ronda és öreg nő lennék, holott másoktól sok bókot kapok, mióta én is jól érzem magam a bőrömben. Ha egy huszonéves pasi meg akar ismerni, akkor is azzal jön, hogy biztos csak meg akar húzni. Teljesen elveszi az önbizalmamat.
2013. márc. 8. 17:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A "kedves" unokahugod irigy rad!Szerintem is hanyagold a tarsasagat,mert ha tovabb tartsatok ezt a szoros kapcsolat,elobb-utobb el fogod hinni amit mind,pedig hazudik neked.En is jartam igy,de meg idejeben kileptem egy ilyen "baratsagbol".
2013. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
van olyan érzésem, hogy irigy, féltékeny rád a drága. törődsz te vele? jól érzed magad? igen. akkor meg? mit számít a véleménye? azt akarja elérni, hogy olyan légy, mint régen: szürke kis egér, ahogy ő!
2013. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már leírták, amit akartam. Féltékeny rád és irigy. ez van. A régi barátságotok már a múlté.
2013. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon klassz korban vagy és még maradsz is sokáig, ha vigyázol magadra. Az unokatestvéred egyszerűen irigy és ahelyett, hogy egészséges értelemben véve rivalizálna veled, kínjában aláz, ahol tud. Ne foglalkozz vele!
2013. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál, egyik sem korfüggő. Hanem stílusfüggő. Ha neked jól áll, hordd, és tényleg építsd le az unokatesót.


Valószínűleg jobban nézel ki nála, és ő nem bírja elviselni, hogy ő a fiatalabb, de nem a szebb.

2013. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nyilván vetélytársat lát benned az unokatesód, mert jobb csaj vagy, mint ő. :)
2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!