Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak ha bunkó az...

Mit csináljak ha bunkó az unokatesóm?

Figyelt kérdés
Van egy unokatesóm(ő fiú én lány) mindig piszkál.kb 3 éve jöttek ide az első nyár tutin ment de mikor elkezdődött a suli teljesen bunkó lett velem.Irtózatosan rondán beszélt velem pl:kosár volt tesin és szembe dobtak a labdával.Nem tehetek róla könnyezettt de csak a fél szemem amibe beledobtak a labdát és így nevezett engem:félszemű k***a.Majd röhögött.mást is mondott.Ez így ment 3 napig.Aharmadik napon sírva mentem haza.It mindent elmondam a szüleimnek azt is ami tesiórán történt.A nővérem is ott volt.Még aznap felkerestük őt és elbeszélgettünk vele.Este az anynyával eggyütt átjöttek "bocsánatot kérni".Amúgy az anyja a nénikém.Elmondta hogy szeret engem stb...Ezek után 2 hónapih nagyon kedves volt MINDENKIVEL nem csak velem.Most már megint kezdődik ellölről nagyon bunkó velem és előbb uóbb megint lefog ri***cozni.Nem szeretnék neki visszaszólni nem akarok megint balhét stb...de ezt én sokáig nem bírom mert nem csak velem a többiekkel is szörnyen bunkó.Nem fogok sírni sztem újra de nem bírom a szám sokáig tartani.Szeretném vele tudatni hogy nem ő a világ közepe 11/l

2012. dec. 5. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Újra mondd el a szüleidnek, nem tudsz jobbat..
2012. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
71%
Beképzelt kis majom lehet. Ha még egyszer beszól rúgd tökön a nevemben is.
2012. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!