Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenéz az unokatesóm mert...

Lenéz az unokatesóm mert tegnap nem voltam bulizni. Jogos?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok bulizós típus, életemben 2 alkalommal voltam diszkóban, meg egyszer szilveszteri buliban, és ennyi. Pedig bőven elmúltam már 20 éves. És ma mikor beszéltünk telefonon kérdezte hogy hol voltam. Mondtam hogy itthon. Erre azt mondja: Jaj hát szilveszterkor bulizni kell, miért nem mentél? Meg sokszor jön azzal hogy miért vagyok ilyen, meg miért nem járok társaságba stb. Szerintetek is lenézendő vagyok?
2013. jan. 1. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj hát szilveszterkor bulizni kell, miért nem mentél?"


Nem kell.


Ennyi. Semmi köze hozzá, hogy mész vagy nem.

2013. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ennyire a véleményével?


Én régebben sokat buliztam, volt, hogy hetente mentem. Mostanában nem kívánkozok diszkóba(házibulit sokkal jobban élvezem), mert irritál már, és még csak 20 vagyok. Tegnap is pár baráttal és a barátnőmmel voltunk itthon. Nem hiszem hogy elítélendő lennél, amúgy is, semmi köze mit csinálsz a szabadidőddel.

2013. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy vagy "lenézendő"... Jesszusom :O

Én szeretek néha bulizni, tombolni tegnap viszont itthon ültem néztem a tévét és már 11 órakkor elaludtam. És akkor mivan????

Ne foglalkozz buta emberek véleményével, ha neked jó volt így, akkor mit számít mások véleménye?

2013. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesód buta. Ezért te nézhetnéd le őt, nem fordítva.
2013. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lenézendő. Nagyon unalmas lenne a világ, ha mindenki egyforma lenne. A lényeg az, hogy úgy élj, hogy jól érezd magad, boldog légy.
2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Hol van az előírva, hogy kötelező szilveszterkor "bulizni"? (Aztán sеgrészegen hazamászni.) Ki ő, hogy megmondja, mit kell csinálnod? Mert szerintem semmi köze hozzá.

Azt meg továbbra sem fogom megérteni, hogy miért olyan szent ügy, hogy szilveszterkor mindenképp zülleni kell.

2013. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szard már le. Mi köze hozzá? ha nem akarsz, nem mész. Avval töltöd a szilvesztert, amivel akarod. Meg a hétköznapjaidat is.
2013. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy ezért lenézendő, és nagyon sokan nem szoktak bulizni szilveszterkor pont azért mert "muszáj"


én se buliztam például tegnap, annyi hogy rendeltem kaját, majd egy habfürdö közben számot vettem az évvel, mit csináltam rosszul, min kellene változtatni, milyen terveim vannak idénre, célok amiket tavaly nem sikerült véghez vinni, miért nem, "fogadalom" stb. aztán 10kor lefeküdtem aludni., hogy frissen és üdén kezdjem az újévet, ne hullafáradtan másnaposan, mert azt mondják, amilyen az év első napja olyan lesz az éved többi része

2013. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, és itthon ültem a gép előtt. Kövezzetek meg...
2013. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem hát! én 19 vagyok de nem járok diszkóba, ha még is szórakozni akarok akkor inkább egy kocsmába beülünk a barátaimmal (de az nagyon ritkán van) vagy a család barátaival és olyankor a szüleim is ott vannak (ez sokszor van) én ismerős emberekkel érzem jól magam nem idegenek között
2013. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!