Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek a vastag szájú nők...

Férjemnek a vastag szájú nők tetszenek és emiatt folyton piszkál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen rá van kattanva a vastag szájú nőkre és mindig azzal piszkál, hogy nekem nincs "csókos szám", csak egy csík. Mondtam, hogy hagyja abba, de teljesen megingott az önbizalmam és elkezdtem plasztikai sebészeket nézegetni:( Szörnyen érzem magam, mit tennétek a helyemben? Ha megműttetem, akkor sem lesz természetes, mint pl. nekik:

[link]


[link]


2013. jan. 27. 16:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyugtat, Brittany Murphy-nek se saját.


A kérdésre: a férjed kötekedni akart, ezt találta. A szájvastagságoddal gondolom tisztában volt a megismerkedésetek idején is. Egy ilyen adottságot utólag számonkérni több, mint pofátlanság.


Ha megcsináltatod, utána csak még több hibát találna rajtad.

Ez egyszerűen nem a szádról szól, hanem a dominanciáról. Ha hagyod magad, egy egyre mélyülő spirálba fogsz kerülni.


Őszintén: ezen kívül kedvesen és tisztelettudóan bánik veled?

2013. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%

Még nem láttam olyan plasztikai sebész által alkotott szájat, ami szép lett volna. Mindegyik undormányos.

De legfőképpen a férjed. Mondd meg neki, hogy Te meg a nagyfarkú palikra buksz, és hagyd ott :( Teljesen szétszabdaltatod magad, őfensége igényei szerint? Ne már!

2013. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Biztos nem kapna egy hétig még puszit sem.

Kezd el te is nézegetni a kockahasú,sármos pasikat a neten. Mekkora egy tapló férjed van.

2013. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Folyton azzal piszkalnam, hogy nekem meg a 2f@rku ferfiak tetszenek, neki nincs 2, csak 1 csik. Lehet, csinaltat meg egyet! :D
2013. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%

Olyanok vagytok mint a gyerekek. Ő cikiz a szád miatt, te meg rögtön elhiszed hogy valami baj van veled, és teljesen átkattan az agyad. Komolyan a plasztikán kell gondolkodni?

Az agyam eldobom, milyen magukat felnőttnek nevező emberek vannak.

Egyben irigylem a problémáitokat.

2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

1. közöld vele, hogy sürgösen álljon le ezzel, mert neked nincs szükséged az ilyen hülyeségekre.

2. Megemlitheted, hogy neked az izmos karú vagy kerek fenekü, vagy keskeny arcú férfiak tetszenek - attól függöen, hogy milyen tulajdonság az, amivel NEM rendelkezik és ezt mondd el neki naponta többször.

3. Ha nem kapcsol, vagy nem áll le ezzel, akkor jobb, ha különmentek. UGyanis ha meg is operáltatnád magadat - amitöl garantáltan rodna lennél -, akkor megint találna valamit, amit kifogásolhat rajtad.

4. Szerintem eleve nem ez a baja, hanem vagy megunt téged, vagy le akarja törni az önbizalmadat.

5.Mellesleg, ha megismerkedésetekkor ilyen voltál, akkor jobb, h abefogja a száját: ilyett akart venni, ilyet kapott!

2013. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy mindennap elmondja! Csak lát pl. a tévében egy ilyen nőt és akkor megjegyzi, hogy hmm az a száj..én meg teljesen elvörösödök, mert nekem se tetszik a sajátom. Múltkor is a metrón le nem vette a szemét egy 18-19 körüli kislányról, kérdeztem, hogy nem gondolod, hogy túlzásba viszed? Erre ő: csak néztem, hogy ilyen arccal elmehetne modellnek. Mondom kösz.
2013. jan. 27. 16:41
 8/34 anonim válasza:
97%
Szerintem ne változtass a külsődön csak azért, mert a férjednek a vastagszájú nők bejönnek. Ha te a mostani száddal érzed jobban magad, kár lenne belevágni egy műtétbe, amit később esetleg meg is bánsz. A férjed fogadjon el olyannak, amilyennek a természet megalkotott.
2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
97%

Szerintem ne érdekeljen a férjed piszkálódása, ha te jól érzed magad a vékonyabb ajkaddal, akkor nincs probléma, ne veszítsd el az önbizalmad. Szerintem sokkal szebb egy természetes vékonyabb ajak, mint egy feltöltött. (nekem amúgy se tetszenek a vastag szájak, főleg az operáltak)

Szégyellhetné magát a férjed, hogy ennyire a külső megjelenésre megy és ami nem tetszik neki rajtad (amin nem tudsz változtatni műtét nélkül), azt mindig az orrod alá dörgöli. Biztos vagyok benne, hogy a férjed sem a tökéletes álompasid (külsőleg), de te mégsem piszkálod, hogy változtasson magán műtéti beavatkozással.

2013. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%
Ha az anyagiak nem akadály - mert azért jócskán vannak ilyen családok is -, és neked sem tetszik a sajátod, akkor saját zsírral feltöltethetnéd. Egy része fel fog ugyan szívódni, de a többi ottmarad tartósan, és ennek mellékhatása sincs, mivel a saját anyagod kerülne a bőröd alá.
2013. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!