Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudnátok a Párotokra...

Ti megharagudnátok a Párotokra ha többedik alkalommal fordulna elő, hogy megbeszéltek egy időpontot, hogy mikorra jön haza és Ő mégis anélkül, hogy szólna órákkal tovább marad ki?

Figyelt kérdés
Én nem várom, hogy mindig ugyanakkora jöjjön haza, csak örülnék vagy legalábbis jól esne ha legalább szólna, hogy nem jön ... Mert akkor nem várom haza, vagy nem aggódok vagy csak szimplán megtisztelne azzal, hogy nem néz hülyének. Házasok vagyunk, van egy pici lányunk. Sokat dolgozom, kevés időnk jut egymásra. Megkérdeztem ma mikorra várható azt mondta, éjfélre itthon van. Kértem, hogy de akkor tényleg legyen már éjfél mert akkor megvárom meg addig még fent is bírok maradni. Igaz, elaludtam de felkeltem háromnegyed 2-kor és sehol nincs. Nem írt és nem is csörgött. Nem nagy dolog igaz, de teljesen hülyének érzem magam mert már sokszor előfordult és rosszul esik, hogy mégcsak nem is szól, hogy ne várjam mert nem fog jönni ...
2013. márc. 9. 02:01
1 2
 1/19 intrepid ***** válasza:
Tulajdonképpen, hol van ő ilyenkor?
2013. márc. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát ezy telefont vagy egy üzenetet nyomhatott volna. Manapság már ezt igazán el lehet várni.
2013. márc. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elment szórakozni. Nem gyakran jár, havonta 1 alkalom kb. De ahogyan mondtam nem azzal van a gondom, hogy havonta egyszer kimarad éjszakára de ha megbeszélünk biztosra egy időpontot akkor annyival tiszteljen már meg, hogy vagy hazajön addigra, hogy én ne várjam mint egy birka, vagy legalább csörögjön már rám, vagy írjon egy sms-t ha tudja, hogy várom , hogy Te idióta nem megyek majd csak hajnal háromkor...
2013. márc. 9. 02:12
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
ezt az én férjem is el játszota egy párszor.Én érzelgős érzékeny tipus vagyok.Először mondtam neki ,hogy nekem ez rosszul esik montam neki nem csinok balhét ha,szól előte.Ezek után késett nem szólt elkezdtem hivogatni kb 5-10 percenként .Mikor hazajöt ki vertem a balhét.Azóta szól előte én pedig nem zaklatom,nem verem ki a balhét :)
2013. márc. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

"Kértem, hogy de akkor tényleg legyen már éjfél mert akkor megvárom meg addig még fent is bírok maradni."


Miért? Miért kell megvárnod?


Ha találkozót beszélnétek meg egy kávézóba vagy akárhova, és késik, jogos a sérelem. De így...


Nem kell megvárnod ébren. És különben is, hogy lehet egy szórakozós estét előre megjósolni? Lehet, hogy éjfélre indul be a buli, és semmi kedve még indulni.

2013. márc. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is ez volt,és ha én csörögtem,rá kinyomta a telefon,ilyen,és hasonlo huzások miatt ott is hagytam(nem csak ez volt,de egyszerüen nem mi voltunk neki a legfontosabbak,és nem akartam igy leélni az életemet)
2013. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha, ilyen volt nálunk is. A "szabály" az volt, hogy oda megy ahova akar es addig marad amíg akar, de ha X ideig nem ér haza, akkor telefonál, hogy ne aggódjak. Nos, elfelejtette a drága.... En meg csak vártam, vártam....Aztán elindultam megkeresni. Meg is találtam elég gyorsan, egy közeli vendéglátóhelyen volt a barátaival. Persze nem mentem be, nem csináltam jelenetet, semmi. Csupán másnap elmentem anyamhoz jópár órára es hoppá, elfelejtettem szólni róla.... Onnantól jött időben, vagy legalább szólt, hogy kesik
2013. márc. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Alap dolog, hogy szólunk mikor-hova megyünk, kb. mikor jövünk. Téged ez a férfi semmibe vesz...

Én biztosan nem hagynám ennyiben...


24N

2013. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen, megharagudnék. Én alapból olyan családban nőttem fel, ahol amikor egyedül jártam haza, üzennem kellett anyukámnak. Most 19vagyok, de még mindig üzenek neki, ha hazaérek:) ezt persze nem várom el, egy felnőtt férfitól, de ha már egyszer tudja a párom, hogy várom, aggódom érte, akkor tiszteljen meg annyival, hogy szól, ha késik.
2013. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

tegnap este az én drága párom is elment a barátaival. egy sörről beszélt, de sztem volt az több is :) asszem olyan 1 körül feküdtem le, akkor még nem volt sehol. végülis mind1, jól érezte magát.


engem az bosszant, mikor megígéri, h jön elém a munkahelyemre, várok mint a messiásra, ő meg még a főnökével trécsel és nekem kell felhívnom, h mégis mikorra érkezik.


ezen felesleges pörögni, elvégre otthon voltál, alhattál, ő is jól érezte magát.

2013. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!