Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátoddal bulizni mész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátoddal bulizni mész, majd miután hazavisz, elindul haza ő is, de valahogy mégis a buliban köt ki újra, nélküled. Rosszul esik? Mit teszel?

Figyelt kérdés
És persze csaj ismerősökkel táncikál, még te otthon alszol, azzal a tudattal hogy ő is... Magyarázat lehet erre az, hogy mert neki még lett volna kedve maradni? Hogyan reagálnátok? Kíváncsi vagyok. Véletlen derülne ki a dolog, 2 hét után. Ő el se mondaná. Természetesen komoly kapcsolatról beszélünk. Vélemények?
2011. okt. 27. 14:09
1 2 3
 1/22 LadyLee ***** válasza:
100%
Alapvetően nem az a gond, hogy visszament, hanem, hogy sem akkor, sem később ezt nem említette. Az tényleg gyanús.
2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt kedve hazamenni, vagy útközben felhívták a barátai, hogy: gyere visza, még csak most indul be a buli.

Szerintem, ha komoly kapcsolatról beszélünk, akkor elfogadható ez a magyarázat.

Lehet azért nem szólt, mert: elfelejtette és/vagy nem tartotta fontosnak megemlíteni

2011. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha úgy megy el, hogy nem közli hova megy akkor mi a gond? Oda megy ahova akar. Ha azt mondja haza megy és nem ott köt ki akkor az hazugság volt, de ha másnap közli önmagától hogy még visszavágyot és hazafele közben gondolta meg magát akkor nem gond. Az hogy más csajokkal táncol az meg semmiféleképp nem jó:)
2011. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt olyan, hogy pár napot távol dolgoztam pár napot meg otthon voltam és barátnőmtől telefonon 22:00 körül elköszöntem, mondtam, hogy fáradt vagyok fekszek le aludni és általában eljártam bulizni a haverokkal. Csak a party miatt, de ő azt hitte volna, hogy megcsalom, ezért el se mondtam, hogy nyugodtan aludjon. Amit nem tudsz az nem fáj és nincs a " füledben a bogár "
2011. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 LadyLee ***** válasza:
100%

"22:00 körül elköszöntem, mondtam, hogy fáradt vagyok fekszek le aludni és általában eljártam bulizni a haverokkal. Csak a party miatt, de ő azt hitte volna, hogy megcsalom, ezért el se mondtam, hogy nyugodtan aludjon. Amit nem tudsz az nem fáj és nincs a " füledben a bogár "


Baromira felnőtt, érett és értelmes embernek tarthatod a párodat, hogy ha ilyen dajkameséket adsz be neki rendszeresen. Gyerekeknek szoktak ilyen meséket beadni. Szerintem ez alapvetően minősíti a kapcsolatotokat, bocs.


Bár mondjuk nem tudom, mit csodálkozom, a konkfiktuskerülés és szánalmas sunnyogás eléggé tipikus pasi viselkedés.

2011. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, amit nem tud az ember az nem fáj. Egyébként nem voltak ott barátai, nem hívta vissza senki. Magától ment. És nem is a szomszédba, hanem 20 km-re... Én úgy érzem, az a lány miatt, akivel volt is. És nem mondta el. Amikor rákérdeztem, a szemembe is hazudott. Nem csalt meg, ezt tudom is. De hazudott, esze ágába nem volt bevallani.
2011. okt. 27. 14:25
 7/22 LadyLee ***** válasza:

Én egyébként tényleg csak azt furcsállom, hogy 2 hétig nem merült fel sosem beszélgetés során, és csak véltelenül derült ki.


Persze előfordulhat, hogy tényleg szimplán csak nem merült fel semmilyen olyan beszédtéma, ami kapcsán szóba kerülhetett volna. De egy kicsit azért sunnyogás-szagú.

2011. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sántit a pasid:) de még mindig ott van, hogy lehet csak bulizni volt kedve. Azt te érzed, hogy mennyire bizol a párodban. Viszont kérd meg, hogy ilyet többet ne csináljon, mert neked ez marhára nem esik jól.
2011. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mindent megbeszélünk, és mindig tudjuk hol a másik. Na ezt nem rossz értelemben írtam, csak hogy azért elég jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Nem véletlen nem merült fel a beszédtéma, most se tőle tudtam meg. Visszahallottam. És soha nem gondoltam volna, ezért bánt anniyra. Szerintem nem magyarázat az,hogy mert neki még nem volt kedve hazamenni... Egy pár vagyunk, ha hazamegyünk, egyikünk se lóg vissza sunyiba. Akármi miatt se. Hozzátenném, rosszul voltam picit aznap este, hazafelé mondtam is neki. Ennek örömére ő visszament bulizni egyet. Hmm...
2011. okt. 27. 14:33
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
És még mindig a barátod? Az ilyet ki kell dobni.
2011. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!