Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár anyuka erre miért büszke?

Pár anyuka erre miért büszke?

Figyelt kérdés
Vendégeim közül van elég sok anyuka, akinek 20-as éveiben jár a fia. Egyre többen büszkék arra, hogy a gyerekük csak játszik a lányokkal és arra kellenek neki és, hogy mennyi lány fut a gyerekük után. Én inkább azon gondolkodnék, hogy mit láthatott itthon, gogy nincs normális kapcsolata és ennyire nem érdekli, hogy más ember mit érez. Vagy én látom rosszul?

2013. márc. 9. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Alacsony szinten lévő, primitív emberek, ennyi. Sajnos sokan vannak.
2013. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én még ezzel nem találkoztam (valószínűleg azért, mert magam is csak huszonéves vagyok), de ezek az anyukák elgondolkodhatnának, hogy milyen értékeket neveltek a kicsi fiacskáikba.
2013. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legszebb, hogy gazdag, diplomás anyákról van szó.
2013. márc. 9. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

1. amit hallasz, oszd el kettővel, és vonj gyököt

2. valószínűleg arra büszkék, hogy helyes gyerekük van, aki sok csajnak kell. Ennyi.

2013. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

mivel a vendégeid, ezért gondolom nem akarod h átpártoljanak máshova. szépen hallgasd végig, és mosolyogva bólogass. belül nekem is ugyanúgy forogna a gyomrom mint neked.


ha lányod van, óvd az ilyen kis ficsúroktól, amelyik csaj meg bedől nekik, az az ő baja.

2013. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban így van, ahogyan állítják, és nem csak túloznak, akkor nagyon szomorú...

Nekem kisfiam van, hát biztosan nem erre tanítom és megvallom őszintén a lányos anyukákkal sem különb a helyzet, ahogyan elnézem a "mai" fiatalokat (én is csak 24 éves vagyok). Az isten óvja majd az ilyenektől a fiamat. És persze a lányomat is, ha esetleg lesz valaha.

2013. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert szerinted a mai lányok nem csak játszadoznak a fiúkkal?!

Meg a sokkal idősebb pasikkal?!

2013. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ostobák és önzőek. Mindegy, hogy hány diplomájuk van, a diploma nem ad észt; csak egy papír arról, hogy az illető megugrotta a lécet (ami mostanában sok helyütt elég alacsonyan áll).


Ha nekik az a jó, hogy a huszas éveikben járó fiacskáink szórakoznak a lányokkal, és erre büszkék, akkor ezt a magatartást erősítik a fiaikban - akik anyukának megfeleni akarásból így élnek tovább. Az egész jászma lényege ez: kisfiú soha nem nőjön fel, ne hagyja el anyut (egy másik nőért!), ne váljon le anyukától, ne legyen önálló családja. Inkább csak kajtasson a lányok után, szívassa őket és legyen Örök Kamasz, aki egy rántással visszarántható a Mami szoknyájához.


Nem te látod rosszul. Nagyon is jól látod a dolgokat, csak ebbe nem szabad mélyen belevonódni.


Vendégeid? Fodrász, kozmetikus vagy? Akkor ne beszéld ki a hátuk mögött őket. Igyekezz a szövegeléseiket figyelmen kívül hagyni és nem venni a szívedre - mert vagy te mégy rá, vagy a munkád. Ha túlságosan sokat lelekizel azon, amin nem tudsz változtatni, és ami nem is a te dolgod, akkor előbb-utóbb megutálod a vendégedet, és ezt ő észre fogja venni és keres helyetted mást. A melód is oda és a lelki egészséged is. Néhány önző liba miatt nem érdemes!


És időnként lazíts! Aki sokat foglalkozik emberekkel, az néha eljut addig, hogy kiég. Nem szabad ezt megvárni, és tenni kell ellene!

2013. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem azért ,mert sérült az anyjukkal való kapcsolatuk és az apjuk se hiszem hogy példás család apa lett volna.

Egészségesen látod a dolgokat,a hiba nem benned van:)

2013. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!