Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bár nem vagyok rá büszke...

Bár nem vagyok rá büszke dohányos anyuka vagyok! Most már sikerült lecsökkentenek max 2 szálra! Amit szeretnék elhagyni persze! Ha esetleg nem menne akkor van esély még arra hogy egészséges lesz a baba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 11:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van, de a kérdés az az, hogy a gyermeked egészségével kapcsolatban a szerencsében bízol, főleg egy olyan dologban, amiben csak Te vagy a felelős. Ha baj lesz, erre azért nagyobb az esély, hosszú távon, csak te leszel a felelős, akkor majd mit mondasz neki?

Ez a te felelősséged és a te döntésed, neked kell majd együtt élni a tudattal, ha baj lesz.

33 hetes kismama

2012. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
28 hetes!És higyjétek el sokszor leakartam tenni,de nem ment!
2012. máj. 14. 11:40
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van rá esély hogy egészséges lesz, de arra is van hogy asztmás lesz és majd időről időre befullad és arra is van esély hogy koraszülött lesz vagy retardált. Olvass utána.
2012. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de nagyon igazad van! Én nem dohányoztam, mégis beteg a gyermekem! Ha valami baj történik, sosem fogod megbocsátani magadnak, hogy a Te hibádból történt, mert akarat gyenge vagy. Nagyon sok áldozatot kell hozni még a gyerekedért, ez a legkevesebb!!!!
2012. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
88%
Nem próbálni kell, hanem csak letenni! A gyereked fuldoklik a füstben!!!!!!!!
2012. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy baromság hogy nem tudod letenni. Akarat kérdése. Én nem ítélem el a dohányosokat mert én is az voltam le akartam tenni de nekem sem ment, de mikor megláttam a teszten a két csíkot azonnal letettem mert a gyermekeim a legfontosabbak.
2012. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
84%
Mi az. hogy nem ment? Amikor szívod, a babád nem jut elegendő oxigénhez. Ettől függetlenül sok dohányos kisamama egészséges gyereket szül, de nem tudom megérteni, hogy nők hogy képesek cigivel kínozni egy magzatot.
2012. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Én a pozitív teszt előtt elszívtam napi egy dobozzal, ha szórakoztunk, vagy csak úgy összeültünk a barátokkal, elment másfél doboz is. Aztán négy héttel ezelőtt gyanús volt, hogy babás vagyok. Elmentem tesztet venni, és mielőtt megcsináltam volna, elszívtam még egyetlen szálat, szinte tudva, hogy úgyis az lesz az utolsó (még azt is nem kevés bűntudattal, pedig még nem tudtam, csak sejtettem).

Nos, a teszt pozitív lett, én pedig azóta nem gyújtottam rá egyszer sem, pedig körülöttem mindenki dohányzik. Csak akarat kérdése!!!

2012. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

akaraterő. Ha az nem ad erőt hogy letedd, hogy ott rugdalózik benned a babád, akkor semmi.

Én dohányos voltam, 2 igen halvány csík után elmentem orvoshoz, petezsák, aztán nem cigiztem. ne magadra gondolj, hogy mert te nem tudod letenni, hanem a gyerekedre ://

2012. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!