Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom haverjai nem szeretnek...

Barátom haverjai nem szeretnek, beszolnak amiért kibékültünk. Szoljak a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy hete nagyon ugy nézett ki h véglegesen szakitunk barátommal. A haverjai már szervezték neki a randikat,pár semmit mondó facebook üzeneten kivül nem történt semmi ezekkel(3 csaj) a lányokkal.

Mi közbe kibékültünk,kértem barátomat h ha igy áll a helyzet h ujra együtt vagyunk zárja le ezeket a függőben lévő dolgait a csajokkal. Megtette.

A haverjai meg irnak nekem h miért nem hagyom h barátom mással boldogabb legyen,nem eröltetnem a kapcsolatunkat,stb... Nem csak én akarom ezt a kapcsolatot,máskülönben nem békültünk volna ki.

Kicsit félek szolni ez miatt a barátomnak,nem akarom h én legyek a szemét aki elválasztja a haveroktol.


2013. márc. 9. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, azért viselkednek így, mert amikor haragban voltál a pároddal lehet, nekik sírta el a baj és nem mondott valami pozitív dolgokat rólad. Nekem is volt ilyen, bár nem a párommal, hanem egy gyerekkori barátnőmmel. Egyszerűen utáltak a barátai és sokáig nem értettem, miért. Aztán szép lassan kiderült, hogy az a barátnőm olyanokat mesélt rólam, ami meg se történt, magyarul össze vissza rágalmazott. Azóta már nem tartom vele a kapcsolatot.
2013. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utobbi időbe volt sok vitánk,amugy se birtak annyira engem sztem,barátom nem mondott nekik részleteket h miért van vége.. Csak szarul esik az egész h ilyeneket irnak nekem.
2013. márc. 9. 17:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Félek h mégjobban fognak utálni ha szolok miket irnak,de nagyon nem esik ez jol nekem...
2013. márc. 9. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked írogatnak ilyeneket a haverjai,akkor azt elmondhatod a barátodnak. Elvégre,ha ő is akarta,hogy folytassátok a kapcsolatotokat,akkor nehogymár a kedves haverok döntsék el,hogy kivel legyen meg kivel ne... Rakja őket helyre. Esetleg először kérdezd meg a haveroktól kedvesen,hogy miért nem vagy számukra elfogadható és mondd el,hogy nem csak te "erőlteted" az egészet,mert nem fenyegetted meg a pasit késsel,hogy márpedig hozzám tartozol,mondd,hogy szeretnéd boldoggá tenni,tanulni a hibákból,stbstb. Intelligens ember amúgy se szól bele ilyenekbe,persze a barátodnak elmondhatják,hogy nem örülnek annyira,de nehogymár nekiálljanak szétválasztani titeket,meg meggyőzni téged,hogy hagyd ott... Hány évesek vagytok?
2013. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszerű, véletlenül maradj bejelentkezve fb-on, pont azoknál az üzeneteknél, ültesd le a barátodat valamilyen oknál fogva a géphez (szívem, nem vagyok biztos a gulyás készítésében, utánanéznél? csak a hozzávalókat olvasd fel. köszönöm!), megmozditja az egeret, meglátja a szöveget és elolvassa. ennyi. ezek után nem mondhatják rád, hogy árulkodsz.
2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részében a barátok nagyon is jól átlátják, ha egy barátjuk nem jól választ. Ha senki sem szeret abból a társaságból, akkor talán ideje lenne elagyalgatni rajta, hogy miért... Lehet, hogy igazuk van és hanyagolnotok kellene egymást.
2013. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!