Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Hány évesen engedtéte...

Anyukák! Hány évesen engedtétek meg a gyereketeknek, hogy elköltözzön otthonról?

Figyelt kérdés
Lányom 21 éves,13 hetes terhes,és elszeretne költözni itthonról a barátjával.
2013. márc. 9. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És azon gondolkodsz, hogy "elengedd-e"? Ezzel kicsit elkéstél. Ők már egy külön család.
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
A lányod abban a helyzetben van, hogy elmúlt 18 éves és nem kell engedélyt kérnie tőled, hogy elköltözhessen, ahogy te sem tilthatod meg és szerintem ha saját lábra tudnak állni, akkor ne is tiltsd meg. Inkább támogasd őket mindenben, állj mellettük, hogy tudják, rád mindig számíthatnak!
2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
azt engedni kell? fősuli után már nem költöztem haza, lényegében 18 évesen elcuccoltam, sokszor költöztem, hazajárogattam még amikor önálló lakásban laktam, akkor is, de sosem kérdezősködtem, hogy akkor most mikor költözzek el?
2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kezdődött a levállás, amikor kollégiumba kerültek.

Lányod, barátja már külön család, nem kérdés, engeded-e,

hiszen ők már járják a saját útjukat.

Engedd, menjenek!

2013. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok anyuka, hanem egy 19 éves lány. 1 éve, 18 éves koromban költöztem külön lakásba. Egyedül élek , de a családommal nagyon szoros a kapcsolatom.
2013. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem engedtek el. Fősulis koleszos voltam, a barátom elkezdett dolgozni, én is egyre jobb ösztöndíjakat kaptam, lett elég pénzünk, és nem akartunk a barátom szüleinek nyakán élni, így összeköltöztünk. Nem engedélyt kértünk, bejelentettük, egyébként akkor voltam 21 éves én is. A lányod felnőtt nő, nemsokára anya lesz, nem parancsolhatsz már neki. Miért gondolod egyébként, hogy jobb lenne, ha nem költözne el?
2013. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De basszus,már 21 éves..mit kellene itt engedni?atyavilág..
2013. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

ugye ez a kérdés nem komoly?

a lányod várandós, barátja van, jó esetben pénze is arra, h elköltözzön.


18 éves kor felett nem szokás engedélyt kérni erre. az alatt meg nem igazán szokás elköltözni.

2013. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell elengedned, anélkül is elmehet, ha akar. Persze eltartanod sem kell, sem őt, sem a kisunokát, különösen nem az ifjú apát.

Ha gondnokság alatt álló fogyatékos, akkor persze más a helyzet, de ha cselekvőképes nagykorú, hagyd elmenni, akkor idővel vissza fog jönni.

2013. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
bocsi, hogy kiírom az igazságot, de te borzalmas anyós leszel...
2013. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!