Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyakönyveztethető név...

Ha anyakönyveztethető név lenne a Balaton, ti adnátok ezt a nevet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Barátnőm terhes, kisfia lesz. Beszélgettünk a nevekről, én mondtam nekem mit tetszik, ő is sorolta. Aztán mondta, hogy ne nevessem ki, de ő szívesen adná a fiának azt a nevet, hogy Balaton, ha lehetne. Először azt hittem csak viccel, és kinevettem. De láttam rajta, hogy rosszul esett neki, tehát komolyan gondolta....
2012. okt. 2. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Balaton????? Soha...
2012. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adnám ezt a nevet a gyerekemnek. Nem tolnék így ki vele soha.
2012. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha, szegény gyerek. Nem kívánom senkinek, hogy ilyen hülye neve legyen.
2012. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem adnám én sem
2012. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Első olvasatra furcsa volt. De végülis nem rosszabb, mint a Rikardó.
2012. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak vezetéknévként tudnám elképzelni.
2012. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Én valamiért kislánynak tudnám elképzelni a Balaton nevet. Amúgy nem hiszem hogy adnám, de nem néznék le egy Balaton nevű gyereket, mikor már Vinetúk meg Britniszpírszek rohangálnak az országban.
2012. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami szörnyű!!

Még véletlenül sem!

2012. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

vannak idióta nevek lásd magyaros írással Dzsenifer, Dzsesszika... meg akármilyen régi név is a Taksony nekem mindig takony marad...

a Balaton a magyar tenger, van Buda keresztnév is...

szerintem nyugodtan kérvényezzétek az engedélyezést, már ha neked is tetszik :) de azért a biztonság kedvéért adjatok neki egy kicsivel elfogadottabb nevet is :)

2012. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Megvárnám, míg lemegy a hormonfröccs a szülés után és csak tiszta fejjel adnák keresztnevet a gyerekemnek. Egy dolog, hogy nekem mi tetszik, egy másik pedig, hogy mivel ítélem min. 18 éven át közröhej és megalázottság tárgyává. Aki szereti a gyerekét, és nem önmaga az elős, hanem a gyereke, annak eszébe sem jut ilyen baromság.
2012. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!