Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy egyedülálló...

Szerintetek egy egyedülálló 30 év körüli fiatal elköltözzön a szüleitől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 18:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
34%

HÁt ha eddig nem tette meg, akkor épp itt az ideje!


A büdös életben nem kezdenék olyannal, aki még otthon él, pedig csak 24 vagyok...

2012. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Helyzet függő, részletesebben is leírhatnád.
2012. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de saját lakása nincsen, párja se, de szeretne majd.
2012. nov. 30. 18:22
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs hova, nem tudsz mit tenni, max elmész albérletbe, és ott raksz félre
2012. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem keres rosszul az illető.
2012. nov. 30. 18:30
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagy a ház, szülőknek nincs ellenére, jól kijönnek akkor szerintem semmi gond vele.
2012. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
62%

Biztosan elköltöznék, míg valaki otthon lakik, nem fontos felnőnie. 30 évesen pedig már több mint illő.

Szülönek is jobb,ha a "gyerek" kirepül..Nem kell rá főzni, mosni, hallgatni a zenéjét, kerülgetni a barátját, barátnőjét...

Tuti nem járnék olyannal, aki még 30 évesen a szülei nyakán él. Főleg, hogy anyagilag megtehetné a külön válást, és leválást annyuciról, apuciról.

2012. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%
Az én férjem az anyjával lakott míg össze nem jöttünk. Miért ne? Fizessen albérletet egyedül? Minek? Igaz, az anyja délután dolgozik, 10re ért haza minden nap, hétvégén is. Mikor összejöttünk, kb 3 hónap után már együtt laktunk, csak mi ketten.
2012. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
69%
költözz ha van saját lakásod könnyebben találsz párt is:)))))
2012. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is mindig azt mondták, hogy maradjak otthon, hisz minek költenék albérletre , ha nem kell kiért és miért, és ha otthon minden rendben. (otthonra is le kell adni amúgy normál esetben, én pl többet adtam le otthonra, mint ami albérletre rezsivel kijött...)

Aztán egyszer "kipróbáltam" a külön életet.

A kettő ég és föld ezt komolyan mondom.( legalábbis nekem)


Míg otthon kisebb dolgokat áthárítottam amit észre sem vettem, vagy nem kellett egyedül csinálnom azt ott csakis egyedül nekem kellett megcsinálni. Akkor fogtam fel, hogy otthon nem voltam önálló, soha, mindig volt segítség és így nem lehet önellátóvá válni.

Az azért durva, hogy nem kezdenék olyannal aki otthon lakik, de az biztos, hogy aki otthonról indul először párkapcsolattal külön költözni, az hiányosságokkal indul, még ha most nem is veszi észre, vagy nem ismeri be.

2012. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!