Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért költik a családok...

Miért költik a családok nagyértékű kocsikra a pénzüket?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akiknek ilyen 20 milliónál drágább kocsijaik vannak.

Miért kell az? Miért nem jó egy 5-10 milliós? Nem érzik pazarlásnak az ilyen drága kocsikat?


2013. márc. 10. 18:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
A 20-as válaszadó válaszához tenném hozzá,hogy érdekes módon a legtöbb luxusautó,amit látok(Cadillac terepjárók,puccos bmw-k és társai)valahogy szinte mindig román és ukrán rendszámmal kerülnek a szemem elé...Biztos becsületes úton van annyi pénzük :))
2013. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
11%

"16-os!

Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy milyen kocsijaitok voltak még?"


Sok kocsink volt már.


Amik eszembe jutottak most:

Audi 200, 2db Audi A6, Audi RS6, Audi A8, Audi A8L, Audi S8, Audi Q7

BMW M3, BMW M5, BMW Z3, BMW 545i, BMW 740i, BMW X5

Mercedes CL600, Mercedes CLK55 AMG, Mercedes E500, Mercedes E63 AMG, Mercedes S600, Mercedes ML500, Mercedes 560 SEC, Mercedes 500 SE, Mercedes 600 SEL

Porsche 911, Porsche 993, Porsche 996, Gemballa Porsche 911, RUF Porsche 911

Lexus LS430, Lexus LS600h

Land Rover Range Rover


Most meg ugye van BMW 760i meg 650i.

2013. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, ennyi autó! Nem tudom, hogy eljutok-e valaha is erre a szintre, de nekem ez sok lenne. Persze, nem vagyunk egyformák.
2013. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
57%
Ez neked ne fájjon.Ha telne rá,te is megvennéd.
2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Meknes ***** válasza:
22%
Túl sok a pénzük és már nem tudják hova elszórni.Kicsi csemetéjüknek vesznek egy luxusmobilt amivel villoghat.Örüljenek neki,csak néha gondoljanak azokra,akiknek még a napi étel megteremtése is gondot okoz!Ha nem tudják hova tenni a pénzt,akkor költsék inkább jótékony célokra!
2013. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23%
Kedves Meknes! Honnan tudod, hogy nem jótékonykodnak? Én már válaszoltam erre a kérdésre korábban is. Annyit elárulhatok, hogy 19 életévem alatt ha 40 autó nem fordult meg az udvarunkban, akkor egy sem. Nincs mit tenni, édesapám mániákus, szerencsére megteheti. De azt is írtam, hogy rendszeresen adakozunk, főleg beteg gyermekek számára. Ha megtehetném, minden afrikai kisgyerek kezébe nyomnék egy pohár vizet és egy tányér ételt, akár minden nap is. De azért mindenhatók nem vagyunk. Ami tőlünk telik, megtesszük. És nem tudhatod, hogy a sok autót felsoroló válaszoló ugyanígy tesz-e. Lehet, hogy 10x annyit szán jótékony célokra, mint mi, mert még számomra is elképzelhetetlen életszínvonalon él. De elárulom neked, attól, hogy mi egy 40 éves Trabanttal járnánk, nem lenne jobb helyzete senkinek sem a világon. Nem ezen múlik sajnos a dolog.
2013. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!