Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbánta valaki, hogy cigány...

Megbánta valaki, hogy cigány élettársat, házastársat választott? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Arról is szívessen olvasnák, ha valakinek jó a kapcsolata, meg hogy volt e köztük kultúrális probléma.
2009. szept. 14. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Én aztán nem, a párom olyan cigány családból származik akik dolgosak, tiszták és teljesen beilleszkedtek. A párom gyönyörű, ugyancsak dolgos a ház körül, és a munkájában is sikeres. Soha nem is képzelnék el jobb párt magamnak. És fehér vagyok. :)
2009. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok rasszista indíttatású, de megtartom a 10 méteres távot.Volt kapcsolatom cigánnyal és iszonyú volt, pont az ellenkezője, mint amit az előttem lévő leírt.
2009. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is hallottam olyanról hogy a cigány fiúval semmi baj nem volt, de a rokonsága borzasztó volt és ezért szakadt meg a kapcsolat. Úgy tűnik nekem szerencsém volt.
2009. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak a baráti társaságban van cigány srác, de senki meg nem mondaná róla, a családja is normális, jómódú, de rajtuk látszik /bőrük színe, vonások, ennyi/. Néha van, hogy vlk a cigányokat szidja előtte, mert megfeledkezik arról, hogy ő is az.... Nekem ő nem cigány.
2009. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt cigány párom, 2 évig. Meglopott, megütött, és folyamatosan hazudott. És csak heti 2x fürdött + mosott fogat, mikor nálunk aludt. Köszönöm, nem kérnék belőle többet, de ezek ellenére sem vagyok rasszista!
2009. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan párom, akin nem látszott, hogy az (kék szem, világos haj), de vita esetén úgy viselkedett, mint egy állat, egyszer meg is ütött. Sok év után árulta el, hogy van cigány vér az ereiben..
2009. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt-sajnos. Az elején rendes-dolgos embernek tűnt, aztán bekerült börtönbe...Családja: 7testvére van, abból 1 prosti, 1 b.zi, 1 lezbi, a többi még 14év alatti fiatal, kiváncsi leszek az ő sorsukra...

Ők 4-en akik elmúltak 18-ak, egyiknek sincs még szakmunkás bizonyítványa sem, nemhogy érettségije...

Sok haszna lesz az országnak belőlük, az tuti...

2009. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én cigány vagyok a férjem magyar!!De nem kéne cigány férj élettárs!Isten őrizz!:Dde komolyan!:D
2011. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Már megint ez a téma.....


Nem az a lényeg hogy cigány vagy magyar hanem hogy milyen az illető!

2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!