Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben még nem...

Ilyen helyzetben még nem voltam. Szerintetek akkor ez már ennyire komoly? Ha gyereket akar valaki, akkor eléggé szerelmes, mi?

Figyelt kérdés

A párommal megszakítással védekeztünk és hát most ott tartok, hogy 1,5 hete kellett volna megjönnie a menzeszemnek. Nem jött meg természetesen. Én 1 hete már beparáztam és csináltam tesztet. Negatív lett. A kapcsolatom új (3 hónapja vagyunk együtt még csak), a párom elvált (azaz még most intézi a válást, de már nincs 1,5 éve együtt a nővel), van már egy gyereke aki már gimis korú.


Engem nagyon szeret, a családjának, szomszéd kiskutyájának mindenkinek már be vagyok mutatva, híresztelve, hogy együtt vagyunk satöbbi. Én féltem a terhességtől és csináltam egy tesztet ugyebár. A kapcsolat frissességére apellálva nem szóltam neki, mert nem akartam elijeszteni, hogy lehet hogy terhes vagyok, mivel azért még korai is lenne szerintem, meg hát nem tudom hogy ő hogyan reagálna.


Nos, ezt megtudta hogy én mértem egy ilyet. Erre meg kész volt egy kicsit, hogy szeretett volna együtt izgulni ezen s a legjobban azon hidaltam le, amikor azt mondta, hogy ő annak örült volna a legjobban, legboldogabb lett volna a világon, ha pozitív lesz a teszt. Legmélyén én ennek nagyon örültem, de valahol nem gondoltam volna, hogy ezt ő így gondolja.


Szerintetek ha egy férfi gyereket akar, akkor az már eléggé szerelmes, nem?


(nem azért kérdezem, mert bizonytalankodnék, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy nálatok ez hogy volt...én még nem voltam ilyen helyzetben, hogy egy férfi ilyen szinten gyereket akarjon tőlem...)



2013. márc. 13. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak ketyeg nála is a vekker!
2013. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy-vagy. Neked kell ismerned őt! :)
2013. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Baromság, hogy ti nők minden ilyenféle cselekedetre rá akarjátok húzni, hogy most akkor tuti totál belém van zúgva.

Ismertem olyan férfit, aki szinte mindig ott virrasztott a felesége kórházi ágyánál, mikor beteg volt. MIndenki dícsérte, milyen rendes férj bla bla. Utólag nekem elmondta, hogy abban a szinte időben meg mást kúrogatott.

2013. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Elég felelőtlenség egy 3 hónapos kapcsolatban megszakítással "védekezni".


Amúgy ez még nem jelent semmit, hogy ilyen lelkes volt.

Friss a kapcsolat, most biztos nagyon lángol, de ez még elapadhat.

2013. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
3 hónap után még illik nagyon szerelmesnek lenni. A gyerek kérdés, hát nem tudom, 3 hónap után még korai, szinte nem is ismeritek egymást.
2013. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

3hónap után szerelmesnek lenni nem nagy kunszt,általában ez van ilyenkor.

Mi védekeztünk de nekem is késett,beparáztam én is, a párom már az esküvőt tervezte merthogy rögtön elvesz meg minden,szerelmesek voltunk nagyon.

Téves risztás volt,és tudatosan csak együtélés és házasság után álltunk neki a gyerektémának.Most sem tennék másként,pedig már tudom hogy simán jöhetett volna a baba.3hónap nagyon kevés idő és ilyenkor még minden rózsaszin.

2013. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért a helyedben csinálnék egy tesztet a napokban is, lehet, még nem mutatta ki.
2013. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ilyen esetben valami ilyesmi a normális reakció, ha már elvileg szeretsz/szerelmes vagy valakibe, és akit meg is dugsz, főleg védekezés nélkül.


Ez teljesen rendben van, mi a kérdés? Nem tudom milyen ELÉGGÉ szerelmesnek lenni.

2013. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bence_ ***** válasza:

Gyereket akarok meg a szerelem az két külön dolog.

Jó esetben együtt jár.

" A kapcsolat frissességére apellálva nem szóltam neki, mert nem akartam elijeszteni"

Nekem ez tök fura, mi az az idő ami után már őszinte vagy vele?

Ha állapotos leszel akkor nem elijeszted hanem egy élete összekötitek egymást. Azért ez nagyon teher mint valakit megijeszteni. Ijedség elmúlik. Ez a kötelék nem.

2013. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!