Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az eddig legjobb barátod szerelmes lett beléd, de te komoly párkapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
Felnőttek vagyunk, rendszeresen találkozunk, beszélünk, egyszóval legjobb barátok vagyunk. Mit tegyek, ha továbbra is találkozunk nem felejt el, ha meg nem, akkor elveszítjük a barátunkat.
2013. febr. 6. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést kéne belinkelni, amikor valaki nem hiszi el, hogy hosszú távon nem létezhet barátság férfi és nő között, mert előbb-utóbb valamelyik fél többet akar......

Próbáljatok kis szünetet tartani, hátha "kiszeret" belőled....

2013. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez bizonyítja, hogy nem is létezik barátság férfi és nő között!
2013. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első két kommentelőnek üzenem, hogy nekem érdekes módon rengeteg lánybarátom van, de mégis csak egy-két olyan volt közöttük, akitől valaha is akartam volna többet. Ehhez képest lassan hét éve már, hogy stabil párom van, és eszembe sem jutott soha megcsalni - úgy sem, hogy pedig továbbra is tartom a kapcsolatot a lánybarátaimmal; ezek egy része ráadásul párommal is közös barátunk.


Szóval igenis van férfi-nő barátság, csak épp nagyon sok férfi egyszerűen nem bír magával (érdekes módon ugyanez a másik oldal részéről összehasonlíthatatlanul ritkább, szóval tessék magatokra vetni, kedves férfitársaim). Ennyit erről.



Kérdezőnek meg: felnőtt emberek vagytok, nem? Beszéljétek meg tisztán és őszintén. Ha tényleg barátok vagytok, és tényleg felnőttek és értelmesek, akkor minden további nélkül el tudjátok rendezni a kérdést.

2013. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőként tartok fent több férfival CSAK baráti kapcsolatot, és tartottam fent korábban is; és mellette évek óta tartó stabil párkapcsolatom van, pontosabban élettársi kapcsolat.

Ahogy írták is előttem -felnőttek vagyunk, ha valakiben felmerült más (is) megbeszéltük.

jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!