Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha belezúgtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha belezúgtam? Tetszem neki vagy miért mond ilyeneket? Komolyan vehetem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam és ő elég...hogy is fogalmazzak...feltűnő jelenség.Biciklis és ezért nagymenő,mindenki ismeri és emellett borzasztóan helyes.Én meg teljesen átlagos vagyok,eltűnök a tömegben.

Gólyatáborban kérdezte,hogy hogy hívnak és mikor mondtam,hogy mi a nevem,akkor azt mondta,hogy "szép név",én meg azt hittem,hogy be van szívva,ezért ilyen,de utána még beszélgetett is velem.


Tegnap volt a gólyabál és kicsit más voltam,mint általában.Sminkeltem,a hajam normálisan megvolt csinálva és életemben másodjára miniruhát vettem fel.Egész este ott volt velem és utána elindultam haza és utánam jött és hazakísért.

Most is beszéltünk facebookon és írtam neki,hogy nézek egy filmek és félek,és írta,hogy ha itt lenne,akkor biztos,hogy nem félnék...Erre poénból azt írtam,hogy bárcsak itt lenne és ide jött!Csak annyit írt,hogy "pill" és 10 perc múlva küldött egy sms-t,hogy menjek ki a kertbe és ott volt,átmászott a kapun...:$

Megjegyezte,hogy 2 mérettel nagyobb pólóba is jól nézek ki.Kicsit akartam elsüllyedni,olyan ciki volt.Megnézte velem a filmet és mondta,hogy máskor is szólhatok neki,ha egy kicsit is úgy érzem,hogy félek.



Nagyon szeretem már hetek óta és többet akarok tőle,mint barátság...De nekem sosem volt barátom,senki iránt nem éreztem még így.Ő tapasztaltabb,több barátnőjével is lefeküdt már és ha akarna valamit,már lépett volna régen.A legjobb barátnőm szerint azért nem lép,mert nem tud kiigazodni rajtam,mert nem annyira mutatok érzelmeket a suliban.

Tudom,hogy rengeteg lányt kihasznált már és ezért nem tudom,hogy mi legyen.

15L



2012. okt. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Csalódni fogsz. 15/f
2012. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Inkább hagyd, még előtted az élet, ahogy előttem is. :)
2012. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehetséges, hogy azért nem lép rögtön, mert nem akar "leteperni", mert többre tart téged mint az eddigi lányokat akikkel dolga volt
2013. febr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Figyelj, talán az lenne a legjobb megoldás, ha tőle kérdeznéd ezt meg. Mert lehet, hogy erre csak ő tudja a választ. De szerintem csak még nem találkozott ilyen lánnyal és nem tudja mit tegyen. Vagy talán ő másképp akarja ezt a kapcsolatot, nem úgy, mint az előzőket. Azért még sok sikert!!! :)
2013. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira aranyos, jézus, 10 perc után ott volt a kertbe:DD Biztos, hogy nem vagy közömbös neki és ha nem lépett eddig, akkor biztos fontosabb vagy neki egy kalandnál. :) Én nem hagynám elmenni...
2013. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ülj bele a brébe, neked is jó neki is :D
2015. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!