Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első komoly kapcsolatod? Nagyon szerelmes voltál? Mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan,hogy valaki az első szerelmével alapít családot? :) Én egy éve vagyok együtt a barátommal és nagyon szeretem. Jelenleg úgy érzem,hogy senki mással nem tudnék lenni és senkit sem tudnék így szeretni,de tudom,hogy ez változhat majd.. Viszont nagyon remélem,hogy nem fog. :)
2012. szept. 12. 09:27
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

bocsi de szeretem eloszlatni a rózsaszín ködöt.

relatíve nem igazán gyakori h ez össze jön bár lehetséges vannak rá példák.

h az alap kérdésre is válaszoljak:

14 voltam 2 évig tartott és ha már kibírtuk 2 évig akkor elég valószínű h nagyon 1másba voltunk esve :D

2012. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elozonek kell hogy igazat adjak. 15 voltam tobb mint 2 evig voltunk egyutt nem birtam mast elkepzelni maga melle. Most azt nem tudom elkepzelni hogy megegyszer szoba aljak vele.:) szomoru de ijen az elet
2012. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
17 voltam a lany 16 volt. 2 evig azt hittem belezoldulok ha nem latthatom mindennap. Lassankent valami megvaltozott 4,5 evig voltunk egyutt de az utolso ev nem kellet volna. Drukkolok nektek!
2012. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én több olyan középkorú párt, házastársat ismerek, akik igenis tinikoruk óta együtt vannak, középsuli óta és mindegyiknek van gyereke, jól megvannak.

De hát ez manapság nem tudom mennyire működik... Látok persze rossz példákat is, hogy 10-15 éve együtt vannak és csak a veszekedés és undokoskodás megy és ezt kell a gyereknek is végignéznie.. ezt utálom!


Nekem pedig 17 évesen volt az első komoly kapcsolatom, 9 hónapig tartott. Szerettem persze a srácot, de nem szerelemmel és erre igazából 1,5 éve jöttem rá, amikor megismertem a 3. barátomat, aki egyben a nagy Ő. Szerelmem, imádom őt, ő is engem, minden nagyon szuper és úgy érzem, hogy vele fogok majd családot alapítani, szoktunk is beszélni a témáról :) Nagy az összhang:)


23/L

2012. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam, több mint másfél évig tartott.

Nekem is volt olyan időszak, kb. 1 év után, mikor azt mondtam, hogy nem tudnék mást elképzelni (pedig nem az első barátom volt.) Aztán történtek a dolgok, kiderült hogy fűvel-fával csalt... Pedig én nagyon megbíztam benne, azt hittem őszinte ember. És nagyon rossz, hogy nem vettem észre, pedig akkor már nem voltam annyira tapasztalatlan pasiügyben.

De azért nektek minden jót, remélem neked nem lesz ilyen, mint velem történt... =/

2012. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sajnálom. :(

köszönöm szépen. :) hát.. majd idővel elválik,hogy hogy alakul.

2012. szept. 12. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, ő pedig 19 amikor összejöttünk. Már több, mint 5 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást. Tervezzük az összeköltözést, meg a kis közös életünket. :)


21L

2012. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!