Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést,...

Mire véljem ezt a viselkedést, neked h esne?

Figyelt kérdés

Én is elkaptam valami betegséget, ami ágynak döntött. Épp a barátomnál aludtam, nagyon gondoskodó volt velem. Még rosszabbul lettem pár nap múlva, megkértem a barátomat, h jöjjön át hozzám este. Nagyon húzta a száját, mert h nem akarja elkapni, meg amúgy is dolgoznia kell ma stb de végül kb éjfélkor átjött, hozott nekem húslevest amit nekem főzött. Felajánlotta h itt alszik, csak nem mellettem, h ne kapja el. Eddig minden tök rendes. De olyan rideg volt velem, komolyan azt éreztem h a háta közepére se kívánja a dolgot, rendesen szégyelltem magam amiért ilyen áldozatot kellett hoznia értem. Nagyon csalódás volt, múltkor azt hittem h ilyen gondoskodó lesz velem, erre most meg....szerintetek ezt miért csinálja? Annyira jól esett volna csak pár kedves szó, h érezzem h szeret és támogat...

22L-24F


2013. márc. 14. 07:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

A barátnője vagy, nem a kislánya. Mit vártál?

Gondoskodik rólad ha kell de dolgozik, van jobb dolga is mint téged pátyolgatni.

Mivel fél8-kor már volt erőd kiírni a kérdést, feltehetőleg nem 40 fokos lázzal fetrengsz.

Egy kis náthával meg senkit nem kell "támogatni".

Én influenzásan is képes vagyok ellátni a ház körüli teendőimet és a férjem értékeli is, bár ilyenkor halálra aggódja magát... utána jogosan várja el az ember lánya hogy pátyolgassák, de a párnák közt? Papíron felnőtt vagy, viselkedj is úgy. 23/N

2013. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Egy ferfi nem nagyon bírja kezelni, ha valaki beteg.
2013. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem azt vártam h pátyolgasson. Pont azért vártam ki ilyen korán a kérdést, mert nem bírok aludni. nem értem a rosszindulatú választ, és nem is a kérdéssel foglalkozol. Ez a tipikus GYIK- mentalitás h a kérdező idióta, a válaszadó meg szent. Na mindegy.

Annyi volt a kérdésem, h vajon miért volt velem ilyen rideg, mikor egy ölelés és két kedves szó megtette volna

2013. márc. 14. 07:51
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

"Nagyon húzta a száját, mert h nem akarja elkapni, meg amúgy is dolgoznia kell ma stb de végül kb éjfélkor átjött"


Megadtad a választ. Idióta vagy. Még hogy nem azt várod hogy pátyolgasson. Egy kedves szó kell ÉJFÉLKOR? Mikor a másik dolgozna másnap?

Tán te vagy a szent?

2013. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Bocs, kihagytam a választ: ezért volt rideg. Mert k.rvára nem volt kedve éjfélkor átmászni egy kedves szót adni.

Meg lehet érteni :)

2013. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ő döntött így h éjfélkor jön. Én hamarabb kértem meg jóval de azt mondta így még tud otthon tanulni. Megmondtam neki 11kor is h már ne jöjjön nem baj, inkább aludjon, de azt mondta már főzött és jönni fog, de csak éjfélkor. Nem én kértem erre. De azért ítélkezz csak...
2013. márc. 14. 08:03
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Tanul is. És dolgozik. De még menjen is át hozzád.

Ítélkezem, igen. Nem véletlenül lehet hogy 23 évesen feleség vagyok, és még csak fel sem kellett csináltatnom magam hozzá, sőt, továbbmegyek a férjem ötlete volt a dolog.

Manapság az összes nőből rinyagép lett, aztán csodálkoznak hogy milyen szemetek a férfiak.

Beszélgetek a barátnőimmel, és csak fogom a fejem, "jajj, hát megint összevesztünk mert le kellett mondani a pénteki progit, és úgy érzem nem törődik velem"...

Valami vicc.

Vissza kéne vezetni Taigetoszt. Nőjj már fel.

2013. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszaidat és nagyszerű h 23 évesen feleség vagy. Komolyan. De ettől még nem kell másokat rugdosni. Ha rossz napod van nem kell válaszolni. De a véleményünket kulturált módon is meg lehet írni. Belőled süt a nagyképűség, csak mert egy pasi elvett azt hiszed mindenki felett állsz. Sajnálom a barátnőidet is, ha engem így lenézne a barátnőm...továbbiakban nem szükséges válaszolnod, köszönöm
2013. márc. 14. 08:18
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom miért kellett így beszélni a kérdezővel. Bevallom őszintén mikor összeköltöztünk és először beteg lettem a férjem nagyon távolságtartó volt velem. Nálunk otthon az a szokás hogy gondoskodunk a másikról. Na és beteg lettem és nem is foglalkozott velem.Anyukám jött át és ápolt. A férjem viselkedése rosszul esett mert nem így viselkedtem vele. Megmondtam a véleményem neki, és azt is hogy legközelebb lesheti hogy ránézek ha beteg lesz.A következő betegségnél viszont nagyon kitett, segített hideg zuhanyt venni, borogatott, kaját hozott stb.. És elmondta hogy először nem tudta hogy mit csináljon.És látta anyukámtól hogy mit kell tenni. Náluk otthon az volt a bevett szokás hogy rá sem nyitunk senkire ha beteg, nem számít hogy összehány mindent , majd lesz valahogy. És ő ebben volt. Mikor ő lett először beteg neki meg a gondoskodás volt a furcsa. Összehányta az ágyat és magyarázkodott hogy majd ő feltakarítja, de alig jutott el a Wc-re olyan rosszul volt.És megszokta hamar a jót, a gondoskodást már igényli, és ugyanezt kapom vissza is. Kérdező annyit tehetsz hogy ha meggyógyulsz, hogy elbeszélgetsz vele, és elmondod mi esett volna jól, hogy legközelebb tudja. Mert lehet nem gondolt bele, vagy náluk nem szokás. Mond majd el neki őszintén és rendben lesz.
2013. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért volt rideg mert olyan szituba került amibe nem szeretett volna.Szépen megmondta hogy nem akarja elkapni a betegséget,téhát távol maradt volna inkább.

Ölelés?Gondolkodj.egy beteg embert én sem ölelgetnék,főleg ha félek attól hogy elkapom esetleg.

Mi együtt élünk igy elkerülhetetlen hogy egy házban legyünk de ha az egyikünk beteg kerüljük egymást hisz mindkettőnknek feladata van és baromira nem hiányzik hogy mindketten ágynak döljünk.

Átment,és örülj neki,valószinüleg azért ment át mert szeret,és nem akarta hogy azon siránkozz hogy nem volt képes átmenni,de egyenlőre elégedj is meg ennyivel.

2013. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!