Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mire véljem nála ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire véljem nála ezt a viselkedést? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki pár hete "furcsán" viselkedik velem vagy a barátnőmmel. Kb 2 hete volt egy kirándulás, amire csak én és a barátnőm mentünk el. Másnap mikor hazaértünk kérdezgetett a kirándulásról ez a fiú, hogy milyen volt, jól éreztük-e magunkat, holott tavaly se, meg úgy általában sem szoktunk beszélni.

Mostanában feltűnt, hogy órán gyakran fordul hátra egész véletlenül. Ilyenkor már párszor egymás szemébe néztünk. Azt is furcsának tartom, hogy ha szünetben kicsit messzebbre ülök le a barátnőmmel, akkor gyakran elsétál addig, amíg mi vagyunk, megáll, majd visszafordul.

Tegnap történt, hogy maga elé engedett engem, meg amikor leszállt a buszról, akkor odaköszönt nekem (csak én voltam a buszon), pedig ilyen még sosem történt.

Most ezek jelentenek valamit? Tavaly egész évben ha beszéltünk összesen pár szót, most meg még érdekli is, hogy mi volt velem vagy a barátnőmmel. Amikor ezt megkérdezte, akkor olyan furcsán nézett rám, mintha csillogott volna a szeme, meg mosolygott is. Bocsi, hogy ennyire hosszú lett! Köszönöm, aki elolvassa!:)

16/L


2012. okt. 3. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle,akar-e valamit,lehet,hogy túl félős
2012. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ennek ekkora dolgot tulajdonítani. Kérdezett a kirándulásról?-nekem is van, hogy 'csak úgy' elkezdek velük beszélgetni, hisz az osztálytársaim.

Maga elé engedett a buszon?-fiú-->lehet, hogy csak szimplán udvariasságból.

Odaköszönt..?-hát megmondom őszintén, hogy szerintem ez sem nagy dolog, vagyis ha abba belegondolok, hogy mi mindig köszönünk az osztálytársaimmal.

Ha meg azt vesszük, hogy alig beszéltetek eddig, akkor elmondom, hogy én az egyik osztálytársammal úgy márciusban kezdtem el beszélgetni 3év után(úgy értem 3évig mi is csak pár szót szóltunk egymáshoz).:D és ez még csak 1 példa volt mert még úgy 4 fiú osztálytársammal így volt..szóval sajnálom de szerintem ezek nem valami nagy jelek, de remélem tévedek.:)

2012. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!