Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a fajta viselkedést?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömmel egy ideje lettünk jóba.Kedves,aranyos lánynak ismertem meg.Facen bejeölt egy jó ideje,nemrég pedig meghívtam a szülinapomra és örömmel ejött. Most a napokban megbeszéltük h elmegyünk vásárolni(mondta,h ad tippeket mi mihez illik) rám írt facen,h van-e kedvem el mmeni én írtam,h igen és mikor lenne jó.Aztán nem írt erre semmit írtam neki egy sms-t,h megfeledkeztél rólam lányzó? Erre megint csak nem írt semmit.

Majd láttam h fent van fb chaten rá írtam és azon nyomban lelépett.Aztán hagytam,mert nem akartam,h úgy jöjjön ki,h zargatom...(Eddig ilyen még nem fordult elő,h 3x rá írjak)egyáltalán nem nyomutam meg amúgy is kölcsönös volt az egymás keresése.Aztán ma döbbenten láttam,h minden előzmény nékül letiltott facebook-ról.Legalábbis nem tudok egyáltalán rá menni az adatlapjára,még a képét sem látom...Ugye ez letiltás?

Semmi okot nem adtam erre hisz szeméyesen nem is beszéltünk,max vmi pletyának lehet az áldozata.De Őt nem beszéltem ki senkinek max vki vmi rosszat mondhatott rám mögöttem,vagy már én sem értem...Ráadásul Ő 23 éves nem a pletyikre kéne adnia,de lehet ez marhaság,h pletykára gondolok,de hát mi más leehtne?Esteleg még a randis sztorijaimra gondolok,h amiatt nem barátkozik velem,de azt is már régóta mondtam neki meg azok sem kiakasztóak max neki,mert elég konzervatív.De azóta nincs is ilyen történetem...

Vannak közös ismerőseink így lehet össze futunk...Ti mit tennétek ilyenkor? Szerintetek miért csinálta ezt?


Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 13. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel jogosan érdekel, hogy miért viselkedik így, ha találkoztok, szerintem kérdezd meg mindenképp, bár gyanítom próbál majd lerázni.

Mivel nem ismerlek se titeket, se az ismerőseiteket, így ötletem sincs, hogy mi a baj.

2013. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:köszönöm! :) Hát én sem értem havány lila gőzöm nincs,csak pletykára tudok gondolni,vagy nem tetszett neki vmi amit kiírtam face-ra esetleg.Bár mostanában alig voltam fent és am se kommentelem teli az üzi falat szóval érthetetlen...


Miért rázna le szted??

2013. márc. 13. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pletykára tippelek...valami "jóakaród" esetleg, vagy egy féltékeny barátnője stb
2013. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet van barátja és veled csak flörtölt, meg játszadozott. Ez kiderült a barátjánál és most menti, ami menthető. Szerintem hagyjad, az ilyen viselkedés (még ha nem is ez az oka, amit írtam) gyerekes és egyáltalán nem normális.
2013. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva írtam ezt, hogy nem reagál az üzeneteidre, és ahelyett, hogy megbeszélte volna veled a problémáját, inkább így reagálta le. Gondolom igyekszik majd kerülni téged ezek alapján.
2013. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ŐŐ bocsánat,de én is lány vagyok és nincs olyan közös ismerősünk akivel mindkettőnknek szoros lenne a kapcsolata akikkel mindketten jóba vagyunk azokkal laza a viszony...Tehát a pletyka is csak egy esetleges opció.Amúgy tegnap este még az ismerősöm volt furcsa mód,ma már nem...


A randi partnereim pedig életében nem láthatta...

2013. márc. 13. 19:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor teljesen félreértettem. 4es voltam.

Akkor pletyka. Hívd fel és kérdezd meg mi a baja, ha kinyom, akkor ennyi volt. Vagy kérdezz meg egy közös ismerőst, hogy tud-e valamit?

2013. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond nekem kelett volna írnom,h én is lány vagyok nemcsak Ő. :))


A pletyka azért fura,mert nincs is nagyon olyan aki kibeszélne(bár nem lehet tudni) én vissza húzódóbb(csendesebb)típus vagyok nem pedig az akit ki pletykálnak általában,a faceről tiltás(már ha titott) is elég mellbe vágó...


Amúgy ezt írja ki a fb,ha az üzeneteinket nézem...

You cannot reply to this conversation. Either the recipient's account was disabled or its privacy settings don't allow replies.

2013. márc. 13. 19:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy fogunk még talizni,mert van egy hely ahova közösen járunk és ilyenkor még én érzem magam kínosan,mert nem tudom,hogyan reagáljam le.(Amúgy is szégyenlős,vissza húzodóbb típus vagyok...)
2013. márc. 13. 19:15
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Elég régi már a kérdés, de szeretném megkérdezni, hogy jelentkezett-e azóta a leányzó?

Ugyanilyen helyzetben vagyok éppen, azt leszámítva, hogy a barátnőm nem blokkolt, csak törölt, mint ismerőst. Az érdeklődő üzeneteimre semmi válasz nem jön.

Egy hete túráztatom az agyam, hogy mit ronthattam el, de egyszerűen nem jövök rá. Borzasztó érzés, tudom...

2013. jún. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!