Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha a...

Onedin kérdése:

Ti mit csinálnátok, ha a feleségetek, egész nap facebook -elött ül, és mással szinte nem törődik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Kikapcsolnám az internetet,és elbeszélgetnék a fejével. Ha hisztizik,had hisztizzen,majd kinövi.
2013. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Googlechrome: Stay focused


Firefox: Leech block


IE: nem tudom, tüntesd el az ikonját, hogy ne tudja használni

2013. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Főkapcsolót "off" állásba kapcsolnám és nézném ahogy azon matekozik órákig hogy vajon mi történhetett.
2013. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozik? Próbálj meg segíteni neki munkát találni, szervezzetek közös programokat, menjetek el kirándulni, moziba, vagy amit szeret. Van valami hobbija, vagy valami, amiben ügyes, tehetséges? Biztasd, hogy foglalkozzon vele többet! Gyerekek vannak? Vonjátok be őket is a közös programokba! Udvarolj neki egy kicsit, beszélgessetek, vidd el valahova (nem kell drága helyre). Keltsd fel valamivel az érdeklődését.
2013. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Internetet lemondani és elmagyarázni neki a feleség fogalmát. Fenyegesd válással.
2013. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez többet kellene tudni:

Van-e munkája?

Vannak gyerekek?

Milyen kettőtök kapcsolata?

stb...


Egy mondat alapján elég felszínes válaszokat lehet adni.Tudni kellene az okokat

2013. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Na persze a seggét még ne nyalja ki neki mert egész nap gépezik?Rugnám ki páros lábbal.Minek neked ilyen tunya lusta dög?ne már ne találja meg a dolgát ha már más nincs neki.
2013. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kihúzni a netet... nem a gyerekéről írt, hanem a feleségéről. Mit szólnátok, ha kikapcsolnák a ti neteteket? Két felnőtt tudjon már beszélgetni.
2013. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
ÉN is itt ülök miutan kimostam,vasaltam,föztem,takaritottam stb.Ha nem megy a háztartáskàràra akkor ok.Ha semmit se csinal csak net,jobb lemondani.
2013. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélnék vele, nem?
2013. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!