Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ismeri az anya fia iránti...

Magyar2 kérdése:

Ki ismeri az anya fia iránti gyűlöletet? Az egész netet átböngésztem és nem találtam erről semmit.

Figyelt kérdés
A rokonok, közvetlen hozzátartozók elmondása szerint, csecsemő koromtól kezdve győlölt anyám. Ezt azonban csak anyám halála után meték elmondani nekem.Megdöbbentett, de végig gondolva a történéseket, csalásdi eseményeket, ez igaz!

#fiú #anya #fia #ghyűlölet #fiú gyermek gyülölete
2013. márc. 10. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem imserem. sem testközelből, sem szakirodalomból nem tapasztaltam, h van ilyen. de ettől még lelétezhet. Nekem a Beszélnünk kell Kevinről című film ugrott be. nézd meg, ha gondolod
2013. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egy anya születésétől kezdve gyűlöli a saját gyerekét, annak mindenképpen csak az lehet az oka, hogy valójában saját magát, illetve az apát gyűlöli...
2013. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó rokonaid vannak.

-Ha igaz lenne, se mondanám.

-Halála után könnyű vádaskodni, csak olyan, mintha belerúgnánk a döglött oroszlánba.

-Ha gyűlölt volna, minden módot megtalált volna, hogy megszabaduljon Tőled. Intézet, örökbe adás, nevelőszülők.

-Nem minden anya (ember) tudja kimutatni a szeretetét, és ez nem jelenti azt, hogy nem is szeretett.

Nem ismerek olyan szülőt, aki gyűlölné a gyerekét.

Aki megöli, az is csak pillanatnyi elmezavar.

Úgy hirtelen ennyi jutott eszembe..

2013. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem én sem, hogy a rokonaidnak, ha igaz is,miért kellett elmondani Neked ezt. Azért, hogy most már azzal a tudattal élj tovább, hogy sosem szeretett az anyukád.

Nem anyukáddal toltak ki, hanem Veled. Nagyon sajnállak miatta. Szégyellhetik magukat!

2013. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én ismerem. A barátom fiával van/volt így az anyja. Amikor megszületett és fiú lett, már akkor gyűlőlte.

Elváltak, és 2 évig pereskedtek, mert nem engedte a fiút az apjához. Inkább lefizette az apa ügyvédjét, hogy megnyerje a gyermek elhelyezési pert. Miután betöltötte a fiú a 14-et, utána pakolt el otthonról.

2013. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ismerem...engem is gyűlöl az anyám...nem csak személy szerint engem, hanem gyakorlatilag mindenkit... Pesze tudja hogy ez nem jó, ezért igyekszik jól kommunikálni...hogy én vagyok a hibás, mindig valaki más a hibás...és ha nála vagyok, egész nap ezt hallgathatom...

Régebben az ilyesmi ritka volt, mostanában gyakoribb jelenség lett a szeretet kihülése az emberek között.

2013. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!