Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs felfújva ez...

Szerintetek nincs felfújva ez az egész, vagy csak én vagyok túl közömbös?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell h a szüleim elváltak már jó ideje. Apámmal nem ápolok túl jó kapcsolatot, nem igazán mond el semmit magáról, mikor ott vagyok akkor meg csak érdektelen hülyeségeket beszél, egészen abszurd dolgokat.


Most volt egy kisebb orvosi beavatkozása, nem volt kórházba, bement megcsinálták és jött is haza.

Én ezt is h volt neki ez csak utána tudtam meg tök véletlenül.


Most meg hallom vissza h meg van rám sértődve h nem kerestem, meg h milyen rosszul van.. (hajlamos sajnáltatni magát) meg hogy szenved és én milyen szemét vagyok h nem látogatom meg...


Nektek mi erről a véleményetek?


2013. márc. 4. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy többet foglalkozz vele.

Látogasd meg és mondd el neki, hogy nem is szólt neked a beavatkozásáról, ami neked rosszul esett mert Te szerettél volna segíteni neki. De úgy érzed, ő elég lazán kezelte ezt a dolgot.


Fordítsd vissza rá a szituációt. Szerintem így tudsz ebből a legkönnyebben kimászni.

2013. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az esik rosszul h meg az van kihozva h én vagyok a rossz.
2013. márc. 4. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogyha nem is tudtál róla, mivel nem mondta el akkor mégis hogy látogattad volna...?
2013. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!