Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha a...

Onedin kérdése:

Ti mit csinálnátok, ha a feleségetek, egész nap facebook -elött ül, és mással szinte nem törődik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vennék magamnak egy laptopot és ugyanazt csinálnám.
2013. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

A párom szerint én is túl sokat gépezek. De én dolgozom, itthon kb. minden munkát én végzek, mivel ő egy tányért nem tenne odébb magától. Ő ülhet a gép előtt mert neki nehéz és fárasztó munkája van (szerinte az enyém nem az) és kell a kikapcsolódás. Az más, hogy akkor én mit csináljak ha mindennel végeztem, egész este nem akarok takarítani, főzni, bevásárolni, fáradtan pedig már nincs semmihez kedvem. Se sétálgatni, se szexhez. Én egyébként is inkább otthonülő vagyok, a szabadidőmben jól ellennék itt, ő viszont imád céltalanul sétálni, vásárolni, stb., én viszont utálok a -10 fokban, hóesésben vándorolni.

Ha a gép felé tartok már húzza a száját, hiába ül ő a másik gépnél. Kb. engedélyt kell kérni, hogy gépezhessek egy órát, mert szeretnék levelet írni.

Elég sokat veszekedünk ezen, utálom ezt az egész helyzetet.


Szóval ha egyébként a többi dolgát végzi akkor szerintem normális dolog, de tényleg vele beszéld meg, ahogy nekem a párom mindennap leugatja a fejem. Most is biztos szólni fog, hogy miért ülök itt, pedig már kész a kaja, rend van, csak ő nincs még itthon. Persze, hogy bekapcsoltam a gépet, nézzem a hóesést?

2013. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%

"... és mással szinte nem törődik"


Illetve szinte kizárólag csak másokkal törődik!!!

2013. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Te meg itt ülsz a gyk előtt és a válaszokat lesed. Egy egy vagy nem? Ha van étel van tiszta ruha akkor miért ne ülhetne a gép előtt.
2013. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajna semmit se tudsz tenni.El kell így fogadni. Vagy esetleg jól verd el. De úgy hogy le se tudjon ülni.
2013. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!