Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Anyira utálom...

Mit tehetnék? Anyira utálom anyámat, nagyon szemét velem

Figyelt kérdés
mindenért engem hibáztat inkább kicsit magába szállhatna.. nem érti hogy most a lázado kamasz korban vagyok inkább mindenért leorditja a fejemet na meg apám is, már elegem vam 15/L
2012. okt. 10. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
De megérti. Ezért ordít le, és nem csap agyon.
2012. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt az utálom anyámat korszakod 5-8 éven belül kinövöd...
2012. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

.....utálom anyámat.


no komment.

2012. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha már ketten is "leordítják a fejedet", akkor lehet némi igazuk!

Utáld az egész világot, kivéve a szüleidet!

2012. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

az a baj..hogy ennyire utálom anyámat annyira utálom anyámat lázadásnak nevezitek..amikor ez csak gyerekes nevetséges viselkedés mert nem értitek meg, hogy csak félt. Ha nem lenne anyád mit tennél? Hogy éreznéd magad? Örülj neki és használd ki, hogy veled van..


Meghalt az anyukám 7 éves koromban, a bátyám és a nővérem nevelt fel.. 15/L...és érdekes nekem nincs ilen hudeutálom mert félt "lázadó korszakom"...

2012. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
biztos a kamasz kor miatt gondolod azt majd pár év múlva rájössz hogy neki volt igaza
2012. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan hogy lázadó kor. Csak neveletlen gyerek van, akinek a szülei úgy próbálják kordában tartani, hogy nevelik. Ha kell ordítanak vele.

Én is azt mondom hogyha mindkét szülő kiabál, akkor ott veled is gondok vannak..

2012. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Beszélgess anyukáddal arról, hogy amikor ő volt 15 éves, akkor hogyan viszonyult a szüleihez. Biztos vagyok benne, hogy ő sem volt szent kislány, neki is volt lázadó kamasz korszaka. Mivel ő már átélte, hiteleseben tud beszélni róla. Ezzel közelebb is kerülhettek egymáshoz, ami a probléma megoldását illeti.
2012. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
biztos nem ok nelkul, kivancsi lennek az o verziojukra is! Es attol, hogy most ilyen korban vagy, az meg nem azt jelenti, hogy barmit megtehetsz, csak mert ”lazadsz”! De most ezt hiaba mondjuk neked, ugyis csak par ev mulva rogsz rajonni, hogy nekunk es anyukadnak volt igaza. Addig pedig tessek tisztessegesen beszelni vele/rola!
2012. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

semmilyen lázadás nem jogosít fel arra, hogy ilyeneket mondj.


ha most elcseszed a viszonyt a szüleiddel, akkor később nagyon bánni fogod.

vegyél vissza egy kicsit, és beszélj velük értelmesen. ha üvöltesz, az nem old meg semmit.

2012. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!