Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdemlem meg a barátnőmet...

Nem érdemlem meg a barátnőmet de vele akarok élni?

Figyelt kérdés
Úgy viselkedek vele sokszor mint ahogy egy kutyával se lenne szabad. Amikor rossz kedvem van sokszor rajta vezetem le, kiabálok vele, hibáztatom. Sajnálom mert nagyon ritka amikor visszaszól. Félek,hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk de ezzel neki jobb lenne. Nyugodt pillanataimban mindig bocsánatot kérek és átbeszéljük a dolgokat. Szeretnék megváltozni és normálisan viselkedni mert nem ezt érdemli. Tudnátok tanácsot adni? 24/F
2013. márc. 15. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Keress meg egy pszichológust. Különféle módszerek vannak a problémamegoldásokra, a barátnöt sértegetni viszont nem jó. Viselkedésterápia, önfegyelem fokozása, stb létezik, jobb, ha midél elöbb belekezdesz.
2013. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2013. márc. 15. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunja és akkor elhagy,aztán kapálozhatsz utánna.


Amikor rossz kedved van mond meg neki hogy segitsen.Te ismered magad hogy neked ilyenkor mi a jó.Páromnak ha rossz kedve van akkor magára kell hagyni,ha nekem rossz kedvem van akkor ki kell beszélnem magamból.Semmiképp nem megoldás az amit te csinálsz.

2013. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj el, mi lenne számodra a leghasznosabb elfoglaltság, amivel le tudnád vezetni a rosszkedvedet anélkül, hogy mással kiabálnál.

Netes fórumok is segíthetnek a témában, vagy önismereti csoport ahol a csoporttagok elmondják egymásnak a problémáikat.

2013. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt a helyzet... Végül nem bírtam tovább, és szakítottam. Hosszútávon nem lehet elviselni azt, amit csinálsz, mindenképpen keress fel szakembert (bár az exemnél a pszichológus és a nyugtató sem segített...)!
2013. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan hiszik, hogy ez így normális és hogy megtehetik ezt, úgyhogy részedről becsülendő, hogy felismerted, hogy ez hibás beidegződés és ezen változtatni kell. Fél siker.

Beszélj a barátnőddel erről, hogy szeretnél változtatni a viselkedéseden és keress fel egy pszichológust. Sok sikert mindkettőtöknek.

2013. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Remélem elhagy minél előbb. Bár ha így beszélsz vele akkor lesz@rod mit csinál, majd keresel a helyére valami másik ostoba libát aki ezt eltűri majd neked.
2013. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad, öregem, mert ezt senki nem fogja neked sokáig eltűrni. Bocs, de nem tudom megérteni a magadfajta embereket, pedig nem is egyet ismerek sajnos. Akit én szeretek, annak nem tudnám végignézni a szenvedését, nemhogy még én rúgjak bele és miattam szenvedjen.
2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Te, ha szereted igazán ilyet nem teszel. Nem itélkezni akarok, de egyszerüen nem értem, hogy tudod bántani. En a kiskutyám nem tudnám bántani, ha nem ő a hibás. Sürgősen beszélj magaddal, mert ez igy hosszutávon nem működik, az előttem szólóknak igaza van. Elhidegül tőlled és elhagy egy napon.
2013. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!