Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mivel lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet az első Évfordulónkra? Valami olyasmit akarok amit soha nem felejt el (nem eljegyzés hanem valami más tökéletes dolog). Szeretnék minél több ötletet kérni tőletek. Sziasztok

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
én egy nagyon szép aranykarkötőt kaptam a barátomtól első évfordulónkra. Vizsgákra mindig felveszem, ez a kabalakarkötőm:)
2009. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Köss a farkadra 1 piros masnit :)
2009. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Karkötő, bokalánc, fülbevaló. Nőből van, ezeket szeretjük :-)
2009. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy gyűrű..abszolút.ezekre nagyon rá vannak menve a csajok..mert tudja hogy nem eljegyzési,hanem csak 1szép kis köves gyűrű,(de azért jólesik neki,hogy hmm,gyűrűt kapott,tehát biztos komolyak a szándékok)esetleg lehet gravírozva is,a nevetekkel(jó,van benne buktató,hogy félreérti,de ha úgy adod oda hogy sok szeretettel az1.évfordulónkra édesem,ezt azért kapod hogy mindig veled legyek..stb,akkor veszi a lapot)
2009. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát a gyűrűben ott a félreértés lehetősége...vegyél neki valami szép ékszert,nyakláncot,karkötőt vagy valamit és lepd meg egy kellemes romantikus estével, ez szép ok az ünneplésre,egy kis gyertyafény és sok kényeztetés minden csajnak bejön!
2009. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrűre én is azt mondom, hogy nagyon félreérthető. Én mint nő ideírok egy kapott meglepit, lehet nálad is bejön.

udvarolni próbált nekem egy férfi (merthogy már én is 30 felett vagyok), de igyekeztem távolságot tartani, elkerülni. Aztán egyik nap a munkahelyemre befutott egy virágfutár. Ügyfeles helyiségben dolgozom, mikor bejött először csak a virágcsokor látszott. Néztünk is nagyot a lányokkal. Pláne akkor, mikor mondta, hogy kit keres. A virághoz még volt egy ízléses kis csomagocska is. Persze a csajok összefutottak az irodasorról és nagy volt az irigység :-)))

A csomagban egy bársony kötéses kis könyv volt, tele szerelmes versekkel, meg a névjegye, a hátára írva: "Pom-pom! Megvárhatlak? "

És háromkor ott állt az irodaház előtt.

Na ez pl. egy igazi meglepi.

Ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy nem csak az ajándék számít, hanem az is, hogyan adod át, milyen körülmények között. Mert nagyon meg tudja ám határozni a hangulatot. És az emlék az igazi olyan dolog, amit bizti, még nagymama korában is őriz a nő.

2009. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ha megkérhetlek, gyűrűt NE!

Mi kb. 5 éve voltunk együtt, amikor karácsonykor kaptam egy kis dobozt. Olyan boldog voltam! De kiderült, hogy félreértettem, nem eljegyzési, "csak" sima gyűrű volt benne. Életemben olyan rosszul nem esett semmi, azóta nagyon sok gyűrűt kaptam tőle, de azt az egyet nem hordom... Van már persze eljegyzési is, az volt a következő :-)

2009. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!