Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked/párodnak van olyan...

Neked/párodnak van olyan feltűnő külső hibád, amiről azt gondoltad nem elfogadható?

Figyelt kérdés

4 éve van egy barátnőm,az arcán égési sebek vannak,eltakarni sem tudja.Nekem így is szép,belenézek a szemébe és a mai napig elbűvöl.Elmondta nemrég,hogy évekig abban a hitben élt,hogy őt ez miatt soha senki nem fogja szeretni.

Nektek,párotoknak van olyan külső hibátok ami másoknak feltűnő vagy zavaró?Vagy ti is hittétek ezt régen a külső hibátok miatt?

30/F


2013. márc. 16. 15:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

én sose gondoltam ugy hogy ha lenne valamilyen hegem, akkor amiatt szégyenkeznem kéne.ilyen lógó daganatok azok gázok de mert sérülésböl kifolyolag vagy mütétböl kifolyolag egy nagy csik vagy egy égési folt,még ha nagy is..nem tom nem hinném hogy zavarna,a kkor se ha a fejemen lenne.

sokan nem birják magukat elviselni egy császármetszés vagy egy bármilyen mütéti csiktol. szerintem ebben semmi különös nincs én tuti nem nézném ugy az embert hogy uristen hogy néz ki. még akkor se ha szétkorbácsolták a hátát.


persze mondhatjátok h amig nem élem át addig ugyse tudom. de igen, tudom hogy igy lenne.

26/l

2013. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

én szeplős voltam. eleget csúfoltak ahhoz, hogy hasonlóan érezzek, mint a barátnőd. aztán fordult a kocka, a szeplők szinte eltűntek és szép lettem :) nem vagyok egoista, sem beképzelt, de a történtek után bizony szépnek érzem magam :)

22/l

2013. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mondjuk sztem már csak azért is hagyna hidegen mert szeretem az extrém dolgokat és nekem egy ilyen seb, heg fokozná az extrém érzésemet.lehet hülye vagyok XD
2013. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Én kimondottan vonzónak tartom a hegeket és sebhelyeket, szépnek látom az olyan embereket akiken ilyesmi van.
2013. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kiáll a két szemfogam. Zavar, de nem annyira, hogy évekig fogszabályzót hordjak. Egész életemben voltak fiúim, férjhez is mentem, szóval annyira csak nem lehet zavaró, sokak szerint aranyos és jól áll. Na szerintem nem áll jól és örülnék, ha szépek lennének, de ez van.
2013. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig kedves első a külső nyomok, hegek, égési sérülések bizony komoly önbizalomhiányt okozhatnak a viselőjének. Nagyon sokan nem képesek egy furcsa anyajeggyel vagy heggel megbékélni.

Jó magam is így vagyok. Még gyerekkoromban volt egy balesetem és gégemetszést alkalmaztak. Túl éltem, de anno annak idején az orvostudomány és az orvosok sem voltak még olyan profik, és akkor nem a külső számított hanem az hogy működjön amit helyre hoznak. Így ma a gégémnél egy nagyon ronda vastag heg van ami úgy néz ki mint ha széttrancsírozták volna a torkomat. Sajnos plasztikailag sem tüntethető el, lévén a nyaknál vékony bőr van..

Elég rossz érzés volt úgy felnőnöm hogy akárhova mentem mindenki a nyakamat bámulta, és ahelyett hogy bátran rákérdeztek volna, inkább elméleteket gyártottak, és ebből jöttek a pletykák..

Így voltam már szerencsétlen nő akit megerőszakoltak, megkéseltek, voltam szerencsétlen gyerek akinek az alkoholista apja vágta el a torkát, és voltam már öngyilkosjelölt is.. Pedig egyik sem volt igaz. Csak egy baleset volt..

36/N

2013. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az iskolai megalázások tönkreteszik az ember önértékelését. Nekem nagyon előre álltak a fogaim és pár héttel az előtt, hogy végre fogszabályzót kaptam volna elestem és letörtek a fogaim. Ömlött a vér a számból és nem azért bőgtem mert fájt, hanem azért, hogy hogy fogok hétfőn iskolába menni, mert már akkor is állandóan csúfoltak. Nagyon sokáig azt hittem, hogy engem nem fog senki szeretni és bár azóta rájöttem, hogy ez nem igaz és rengeteg fogászati beavatkozáson estem át, ma sem merek mosolyogni. (Az ismerőseimnek már fel sem tűnik a probléma a fogammal, de én tudom.) Sok év megalázás már életforma, amiből csak lassan lehet kigyógyulni.
2013. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van külső hibám. Az egyik hogy az arcomon egymás mellett a szemem alatt két anyajegy van. A másik hogy az első két fogam között rés van. Ahogy gyerekkoromban mondták. "10 perc szünet van a fogaid között"

De végül is akkora gond nem volt vele, mert mindig voltak udvarlóim, és férjhez is mentem egy igazi dögös pasihoz..Inkább nem értettem sokáig hogy miért pont engem választott, amikor nálam szebb nők is odavoltak érte...

2013. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek van mindkét lábán csúnya égési sérülése. Gyerek korában magára rántott egy fazék forró vizet :(

Mondanom sem kell, hogy mindkét lába megégett. Többszöri plasztikai műtéten esett át, de ennek ellenére is nagyon látszik neki és még akkor finoman fogalmaztam.

Tini korában zavarta nagyon, önbizalom hiánya volt, félt attól, ha megtudják, akivel éppen randizik, akkor nem lesz belőle semmi. Egyszer sem alakult így, egyik barátját sem zavarta. Olyan 20 éves korára teljesen elfogadta. Persze nyilván valahol azért még zavarta, de utána nem indult neki úgy egyik kapcsolatának sem, h őt most ezért nem fogják szeretni v emiatt nem lesz belőle semmi.

2013. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességek alatt durván csíkos lett a hasam, plusz volt két komoly hasi műtétem, olyan vagyok mint a térkép. Válásom után emiatt nem is nagyon mertem ismerkedni, féltem mit fognak szólni a pasik. Nos azóta volt pár kapcsolatom, és soha senki egy rossz szót nem szólt! Én meg évekig paráztam...
2013. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!