Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható viselkedés ez egy...

Elfogadható viselkedés ez egy családos férfitól?

Figyelt kérdés

Régebben is voltak kilengései a férjemnek (ivászat a haverokkal buliban), de az elmúlt másfél évben szinte nem is fordult elő komolyabb eset. Persze azért heti egyszer elmegy sörözni velük és ilyenkor én meglátom rajta, hogy ivott és eléggé zavar is, de nem részeg ilyenkor sem, maximum spicces. Főleg a gyerek miatt változott meg, két éves a kicsi.

Most viszont lesz egy kétnapos céges rendezvényük, ahol már előre tudom, hogy nagy ivászatra készülnek, hastáncoslány is lesz. Nekem is meg kellene jelennem, de már látom mennyire fog zavarni, hogy ezek vedelnek, mint a gödény meg csorgatják a nyálukat a nagymellű táncosnőre, és szerintem ez már egyáltalán nem illendő viselkedés egy olyan férfinak, akinek gyereke és felesége van. Nem zavar, ha megnéz egy nőt, vagy jól érzi magát, esetleg igyon pár pohár sört, de tudom, hogy itt azért jóval többről fog szólni a dolog, mint pár pohár sörről... már most feszült vagyok és dühös előre, és szívem szerint nem vennék részt ebben, mert nem fogok tudni jó pofát vágni hozzá, ez biztos.

Vagy szerintetek nem kellene ennyire túlreagálnom? Sajnos tapasztaltam már, hogy milyen, amikor nincs önkontrollja és olyankor az észérvek nem érnek célt.


2013. márc. 13. 12:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer azt mondod, hogy nem is részeg. 2 sorral lejjebb meg vedelni fognak, mint a gödény. Az, hogy meg iszik pár sört a haverjaival heti egyszer, attól nem lesz rosszabb ember. De az, hogy te ott állsz mellette és számolod a söreit és folyton leba**od...hát nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok.


Persze ez csak akkor igaz, ha nem egy alkoholista. ha meg igen, akkor meg nem kellett volna hozzá menni.

2013. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
16%

Én ilyennel nem tudnék együt lenni.


(az ex volt ilyen nekem,szerencsére hamarabb dobtam ki mint lett volna gyerek,szeritnem ez undoritó.Párom nem ilyen,ő nem alázna meg ilyennel.

Mert nekem ez megalázó lenne)

2013. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem túlreagálod. Jár a férjednek néha egy kis szórakozás (kirúgás a hámból). És ezt mint feleség mondom.
2013. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Rémesen túlreagálod. Nem megcsal, hanem kortyolgat. Nem sztriptíz, hanem hastáncoslány. Lehet, hogy a férjed és a gyereked édesapja, de önálló személy is, ne akard már korlátozni. Én nő vagyok, de hülyét kapnék egy ilyen aggodalmaskodó, túlféltő társtól. Adj neki szabadságot. Mindenkinek egy élete van, ne vond már meg tőle ezt a kis semmiséget...
2013. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne menj el. Az én párom is elszokott menni néha bulizni és akkor aztám ivászat van. Én sosem megyek, mert hasonlóan mint te, nem tudnám magam jól érzeni, miközben ő részegedik. Amúy sem vagyok bulizós. Szóval én nem szoktam sehova elkisérni. Sőt mondtam neki, hogy ha nagyon részeg akkor maradjon ott, ha házibuli van, vagy aludjon a nappaliba, hogy ne horkoljon a fülembe :).
2013. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ha újra elolvasnád, kérlek, akkor megértenéd, hogy akkor nem részeg, amikor heti egyszer elmegy sörözni velük, de most a vedelést a céges bulira értettem, ami most hétvégén lesz esedékes. Na, ott már nem csak spicces lesz... szerintem érthetően fogalmaztam. Nem alkoholista, csak megissza a maga söröcskéjét, ha jól esik neki. Ettől még szerintem nem lesz alkoholista, bár tény, hogy régebben többször fordult elő ilyen.
2013. márc. 13. 12:11
 7/38 A kérdező kommentje:
Sosem akadályoztam, amikor beülnek egy pár sörre hétvégén a haverokkal akár órákra is a kocsmába és megváltják a világot. De azért ne az legyen már, hogy odavisz vadidegen emberek közé ő meg szalagszakadásig leissza magát úgy, hogy közben én is ott vagyok. Jó, jó, jár a bulizás meg kikapcsolódás, de azért legyen már némi önbecsülése az embernek, hogy legalább másnap tudja, hogy kinek mit mondott és mit csinált, ne azon poénkodjon a fél banda, hogy ő hogy viselkedett. Azért a kulturált szórakozás és a mattrészeg állapotig való vedelés között is van különbség. És ez nem túlféltés, vagy rigolya.
2013. márc. 13. 12:15
 8/38 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Teljesen reális, hogy egy céges rendezvényen mindenki holt részegre issza magát és 3-an tolnak egy szamarat. Szerintem is maradj otthon.
2013. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%
Miért tetted fel a kérdést, ha a saját véleményed adott és nem vagy hajlandó változtatni rajta? Ezt nem értem. Megerősítésre vársz? Tessék: Igen, a férjed egy tuskó, hogy meri jól érezni magát? Ne menj el, sőt! Lakatold éjjel az ágyhoz és másnap írja le százszor, hogy "csak vizet iszom". Remélem érted, hogy nem megbántani akarlak, csak felnyitni a szemed. Oké, te így vélekedsz, megingathatatlanul, de akkor mi a fenének koptatjuk a szánkat?
2013. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon rövid pórázon tartod szegény férjed, nem irigylem.


Nő vagyok, sőt hastáncolok is!:)

Az én férjem is eljár néha inni, aminek örülök, hisz a haverjaival van, ökörködnek, nem arról szól a dolog, hogy ki tud többet inni.

Céges buli nem minden héten van, túl nagy ügyet csinálsz belőle, egy évben párszor belefér.

Nekünk 3 hónapos a lányunk, mégsem vagyok ilyen házisárkány.

2013. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!