Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, milyen véleményen...

Lányok, milyen véleményen vagytok az alacsony fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Észrevett már pár lány, de mind azt mondták, hogy túl alacsony vagyok.. Környezetemben átlagosan fél fejjel vagyok kisebb minden fiúnál, szinte csak 180 fölöttieket látok, még az osztályomban is.

Én vagyok ennyire alacsony, vagy a körülöttem lévők ennyire magasak?

Én csak 170 cm vagyok.

16/F



2013. febr. 3. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Én meg 160, és ehhez az társul, hogy utálok csigolyarepedésig erőlködni, mikor fel kell néznem valakire. Jobban szeretem a (közel) szemmagasságban elhelyezkedő tekinteteket. Szóval nálam mindenképp előnyt élveznél a langalétákkal szemben.
2013. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 B25 ***** válasza:
87%
Én mondjuk ebben a témában felszínes vagyok. A fiú legalább egy kicsit legyen magasabb nálam.
2013. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

170 centis a barátom, már 1,5 éve együtt vagyunk. Igaz, én csak 152 centi vagyok. :) A magasság nem igazán számít, na jó, azért legyen nálam magasabb. De az meg nem nehéz. :D

17/l

2013. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Keress alacsony lányokat. :)
2013. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Én 155cm vagyok, szóval nálam a 170cm már egy teljesen elfogadható magasság, mert amellett nem vagyok túl pici:)
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

A magasságod átlagos. Számomra az a lényeg,hogy nálam magasabb legyen :)

Egyébként még simán nőhetsz akár 20 centit is :)

2013. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit alacsony vagy valóban. Én 175 vagyok, és szeretem ha egy fiú még magasabb nálam egy 5cm-rel. Egyébként szívesen lennék alacsonyabb, és akkor például egyáltalán nem zavarna.
2013. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 165 cm vagyok (lány), így nálam nem lenne gond, de úgy vettem észre, a mostani tizenéves fiatal generáció már sokkal magasabbak nálam, alig látok 170 alatti lányokat. Szerintem a lányok többsége nem szereti, ha ő a magasabb, pláne ha még a magassarkút is hozzáveszem. Szerintem még biztosan fogsz nőni pár centit 19-20 éves korodig, de 2 méteres tuti nem leszel.

Ha amúgy jól nézel ki (arc, alkat), akkor nem lesz gond a csajozással. Amit tudnék javasolni, ne hízz el, mert a kövérség még jobban összenyom, még alacsonyabbnak nézel ki. De túl sovány, cingár sem jó, mert akkor meg 20 évesen is 13-nak nézel ki. Szóval izmos, sportos, de ne vidd túlzásba.

Azért azt még hozzátenném, hogy a társkereső hirdetésekben szinte csak alacsony (175 cm alatti) és kövér ("mackós") pasasok hirdetését látom. Szóval azért talán nehezebb, mintha magas lennél.

2013. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Én 165 cm vagyok, és nálam is csak az a lényeg, hogy magasabb legyen a pasi, mint én, szóval ha jól nézel ki, akkor nálam nem lenne hátrány, hogy alacsony vagy. :D
2013. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Billie Joe Armstrong is 170 cm :D

Szerintem a magasság nem számít annyira, engem nem zavarna, de 161 cm vagyok, nem nehéz nálam magasabbnak lenni. :)

2013. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!