Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 26 éves...

Mit csináljak ha 26 éves létemre nincs senkim?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy a rokonok, ismerősök folyton azzal jönnek, van-e párod, válaszolok hogy nincs, erre visszakérdeznek, miért nincs? Vagy, hogy mikor mész már férjhez? Eljártam szórakozóhelyekre is a kutyát nem érdekeltem. Annyira nem értem, miért van az, hogy nálam sokkal csúnyábbaknak van pasijuk. 167cm/56kg vagyok, hosszú barna hajjal, mások szerint szép arccal. Van normális munkahelyem amire büszke vagyok. Én nem akarok így élni.
2013. márc. 17. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
nekem sincs senkim, de nem is akarok. magam akarom élvezni az életet, amit pénzt megkeresek, csak magamra akarom költeni, nem pedig feleségre meg gyerekre. a fenének kell az a sok nyűg. így legalább csak magamért felelek, csak magamnak kell megfelelnem.
2013. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Mert csúnya vagy, aki szórakozóhelyen nem kell senkinek ott már nagy a baj.

Vagy lehet túlságosan odavagy a szaros munkáddal.

2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ki a munkámra egyáltalán.
2013. márc. 17. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerkedni szeretnél, akkor 26 évesen ne szórakozóhelyen keresd a leendő párod. Ott olyan pasikkal találkozol, mint az első válaszoló, aki teszi a szépet, hogy egy éjszakára megkapjon, max. szexkapcsolatot akarnak.

Inkább társkereső oldalakon keresgélj, ott is vannak hülyék, de normális pasikkal is összefuthatsz!

2013. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De szórakozóhelyeken kívül nem tudok eljárni sehová. Interneten nem akarok ismerkedni.
2013. márc. 17. 14:28
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Interneten ne ismerkedj oda csak a pancserok mennek. Mellesleg nem lehetsz valami nagy ász ha 26 éves létedre nem tudsz egy pasit összeszedni. Én igényes szórakozóhelyen megismerkedtem egy sráccal akivel évekig beszélgettem és majdnem összejöttem. (Én nem akartam többet.) A jelenlegi pasimhoz akivel 6 éve vagyok együtt, egy parkolóba ismerkedtem meg. Én mentem oda, ráadásul úgy hogy egy haverja is ott volt. Nem kell besz@rinak lenni, fő a magabiztosság.
2013. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdező, pancser, mehet az internetre. Én egy embert ismerek, akik neten jöttek össze, vagy sms társkeresőn és már össze is házasodtak és boldogok. Ha te csak szórakozóhelyben gondolkodsz akkor nem is lesz értelmes párkapcsolatod, persze fontos, hogy milyen is az a szórakozóhely. Ha meg, meg azt nem akarsz, akkor meg ne nyavalyogj.
2013. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem minden ám a szépség meg a külső :P

lehet, h a nálad csúnyábbaknak jobb a szövegük, életvidámabbak, több bennük a spiritusz.


nem tudom milyen szórakozóhelyre jársz, de ahova én, ott 2 percet nem lehet megmaradni egyedül, mert rajzanak a hapsik. a párom kiment mosdóba, rögtön megszólított egy pasi, alig bírtam elküldeni, akkor kopott le, mikor életem párja visszajött és elzavarta melegebb éghajlatra.


ha így ahogy vagy nem találsz párt, akkor bizony változtatni kell magadon bizonyos dolgokat.

mikor volt utoljára komolyabb kapcsolatod?

2013. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
100% hogy a külsőddel van valami gond. Küldj egy képet és én őszintén megírom neked mi a baj veled.
2013. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pedig aki nem jár sokat társaságba annak nagyon jó z internet ismerkedni. Ugyanolyan emberek vannak fent mitn máshol, nem ufok ök sem. Sokan ott találták meg a párjukat pl én is mivel én sosem votlam bulizós a barátaim vidéken éltek. A másik a neten sokkla több emebrrel van lehetőséged megismerni mint bárhol máshol.
2013. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!