Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nekem 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekem 20 éves létemre az első csókomra várni? Miért nem volt még senkim? Miért nem találok olyat aki normális, közel is van és Én kellek Neki?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve.
2011. júl. 4. 01:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ne legyél! Nem hiszem hogy ezzel egyedül vagy és ne sürgesd a dolgot. Ha türelmesen vársz akkor majd találsz valakit aki normális,közel van stb. Szerintem azért nem volt még senkid mert nem találtál olyan embert akivel boldog lehetsz,esetleg próbálj ismerkedni ha eddig nem tetted és így közelebb kerülsz az első csókhoz:)
2011. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Türelmem lassacskán kezd elfogyni. Nem bírom már egyedül. Ismerkednék, de nincs egy normális hely a városban, nincs is kivel elmehetnék.
2011. júl. 4. 01:43
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én is el voltam keseredve tavasszal amikor még 20 éves voltam, ugyan így voltam mint most te, és lett egy barátnőm akivel megtörtént az első csók, nem volt olyan nagy dolog mint ahogyan gondoltam, ugyan olyan pocsékul érzem magam jelenleg is, azzal a lánnyal szakítottunk.

Lány vagy vagy fiú?Lányként könnyebb lesz elérned a csókot és a pár találást, ha erre vágysz, hiszen hozzád odamennek.

21f

2011. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de ne gondold, hogy így könnyebb. Eddig még senki nem jött oda ismerkedni ha pl. egyedül voltam a parkban, pedig nem tartom magam rondának.
2011. júl. 4. 01:51
 5/29 anonim ***** válasza:

01:51

Az igen, ezen csodálkozom, mennyire szoktál szemezni meg flörtölgetni és mosolyogni?

Én is tanulok ám abból amit leírtál: érdemes kezdeményezni nekem mint pasi, hiszen ki tudja hány lány van aki csak egy pasira vár aki meghódítja:)

Nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen helyzetben lányok.

Az is lehet, hogy túl szép vagy és félnek tőled a pasik, azt hiszik nem lenne esélyük.

Az biztos, hogy nem vagy ronda szerintem meg nem mindenkinek olyan fontos a külső.Átlagos lányként is kellene, hogy menjenek hozzád a pasik, közeledjenek.

21f

2011. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Mosolyogni néha szoktam, szemezni, flörtölni fogalmam sincs hogy kell. Beszélgetni el lehet velem.


Tettem fel képet:

[link]

2011. júl. 4. 02:10
 7/29 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj szerintem külsőleg, biztos, hogy ez nem lehet gond.

Szemezni úgy kell, hogy aki tetszik a szemébe nézel kedvesen és mosolyogsz és ha viszonozza akkor te is tetszel neki.Flörtölni meg úgy, hogy célzásokat mondasz annak aki tetszik pl: hol van a barátnőd?Mire azt mondja, hogy nincs barátnője így már is szabad a pálya.

Nézd meg hogyan csinálja a többi lány, kacérkodnak, viccelődnek, piszkálják a pasikat akik tetszenek nekik, barátnőid csak vannak akik segíthetnek.Vagy próbálj meg netes társkeresőt.

21f

2011. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a fajta flörtölés nem az alaptermészetem, inkább visszahúzódó, nyugis, "békés flegmatikus" vagyok, ezért talán ridegnek látszom. Ördögi kör, mert ismerkedni nem lehet ennyire kiábrándultan, de mitől legyek vidám ha ennyire egyedül érzem magam.
2011. júl. 4. 02:21
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

02:21

Tudom én is ilyen vagyok megértem.

De néha van, hogy csak úgy flörtölök lányokkal és jól esik, és nekik is.

El kell kezdeni, mert ha így ridegen viselkedsz az nem túl vonzó, neked sem jön be egy srác aki hozzád sem szól meg nem vidám, hanem inkább egy barátságos beszédes, jókedvű valaki.

A képből is látszik, hogy nem vagy jókedvű, olyan befelé forduló vagy, ezt derítsd ki, hogy miért van így és próbálj meg nyitottabb lenni, ha másnak sikerül neked is fog, önbizalom, majd ha lesz már sikered akkor megjön a kedved, nem bókolt még senki?Mert abból is lehet önbizalmat nyerni.

2011. júl. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Kedves 21f!

Remélem budapesti lakos vagy! Kérlek terjeszd az igét minden szingli haverodnak. Mert én míg kint a parkba, plázába, villamoson, buszon helyezgetem magamat, mosolygok nézelődök ilyen olyan ruhákat vásárlok->hordok, kutya futtatóba mászkálok, hogy valaki annyit mondjon nekem szia. Addig rengeteg lány van ugyan abba a helyzetbe mint én. És senki az ég egy adta világon oda nem jönne hozzánk, hanem csak bámulnak bambán, hogy "biztos azért mosolyog mert megy/jön a barátjához/tól." De azt még inkább szeretem amikor kocsonyán lógó szemek előtt billegetem magam és várom, hogy valaki leszólítson.. Jön a tücsök ciripelés effekt.. Mert senki meg nem szólítana.

Szerintem 3 éven belül már a lánynak lesz illendő virágot vennie a fiúnak.


Miez?!


Én nem húsz, hanem 18 éves vagyok. Komolyan engem mindenhol meglehet találni, de vagy én megyek oda egy kutyagazdis sráchoz vagy csak elfogadom ahogy megbámulnak vagy épp észre se vesznek, mert előttem 2 lépéssel egy szőke plasztik cica himbálózik.

:)

2011. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!