Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagybátyám egy alkoholista...

A nagybátyám egy alkoholista állat, és féltem tőle a nagymamámat, mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

Vidéken él a nagymamám a fiával, aki 50 éves korára elitta az agyát, és a nagymamám pénzét is elveszi. Vidéki parasztnéni, ő nem fog, és nem is tud segítséget kérni senkitől. De én félek, hogyha egyszer semmi pénzük nem lesz, akkor megveri a saját anyját.

Kihez forduljak, van erre valami megoldás? Nem akarom, hogy a nagymamámnak baja legyen:(


2013. márc. 17. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A család többi tagja tudnak róla?Ők mit szólnak?

Esetleg azt kéne,hogy nagymamád menjen valaki rokonhoz lakni.Hozzátok nem mehet?

Esetleg idősek otthona?Ott csak biztonságban lenne..

2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenki tudja, anyukám is, a nagynéném is, de tehetetlenek vagyunk. Idősek otthonába biztosan nem menne, mert bár 82 éves, de makk egészséges. Ezenkívül abban a házban él 60 éve...Őt kevésbé zavarja az állapot, az elmúlt évek alatt szerintem teljesen természetessé vált számára, hogy a fia egy alkoholista.

Én évente 1x tudok már csak elmenni, mert képtelen vagyok elviselni a nagybátyámat. 2 hete voltunk ott, és akkor rászóltam, hogy ne beszéljen így az édesanyjával, hát engem is elküldött mindenhová.

2013. márc. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!