Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen jobb a kapcsolatom...

Hogy legyen jobb a kapcsolatom a férjemmel?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy nemrégiben kezdett bele egy vállalkizásba. Még nem indult be a cég, de folyamatban van és rengeteget jár az agya ezen. Hogyan legyen jobb és jobb. Rettentően sajnálom mert a nap 24 órájából 25ön ezen gondolkodik. Mellette kemény oda figyelést igénylő fizikai munkát végez napi 11 órában. A gond az hogy ma már eljutottunk odáug hogy csak a cégről beszélgetünk. Bármit mondok 2 szavas mondatban válaszol, vagy egyáltalán nem is. Próbálom meghallgatni, tanácsokat adni de szeretnék a saját dolgaimról is beszélni vele. A másik fele pedig az, hogy emiatt a szexuális életünk is totálisan kipurcant. Nem képes koncentrálni. Ha el is kezdjük, fél úton abba hagyjuk.


Hogyan tudnék neki időhiányában segíteni? Szeretném támogatni, de finoman rászeretném vezetni hogy ne hanyagoljon el annyira. Tudom hogy ezt értünk csinálja hogy jobb életünk legyen és amivel tudom, támogatom. Csak nagyon hiányzik.


2013. márc. 18. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, telefonról írok. :)
2013. márc. 18. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Sok-sok türelem. Valahogy el kell csípned azt a pillanatot amikor épp nem a munkán jár az esze és akkor próbálj meg beszélni vele erről. De nem kizárt, hogy ingerült lesz tőle, mert valószínűleg Ő most kizárólag a munkájának él.


Szerintem ha ez még nem egy régi dolog, nem tart hosszú hónapok óta, akkor legyél türelmes és várj a férjedre!

Sok nő éveken át vár a férjére aki külföldre megy dolgozni. Szerencsés vagy hogy együtt éltek és nincsenek nagyobb gondok. Örülj a szerencsédnek és szeresd a családod, tarts ki a férjed mellett.

2013. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ejj, nehéz kérdés. Én is épp hasonló cipőben járok, éppen márkanevet keresek a termékeknek. A férjem már falnak megy, hogy ha autóban ülünk, bármilyen beszélgetés közepén képes vagyok (mondjuk meglátok egy ihletet adó táblát) felkiáltani, hogy "a csibecsuda jó név lenne???".

Engem is nehéz kizökkenteni.


Esetleg próbáld meg leültetni és így, ahogy nekünk leírtad, mondd el neki, hogy mi a gondod. Esetleg kérd meg, hogy heti egy napot pihenjen (legalább este munka után), mert éppen az állandó agyalástól beszűkül az ember gondolkodása. Kreatívabb és ötlettel telibb lenne, ha néha kikapcsolna - és te is örülnél neki, ha néha veled foglalkozna.


A fentit tapasztalatból mondom, mert én is le lettem teremtve, hogy bár a férjemet is érdekli az ötletem és lát benne fantáziát, idegesíti, hogy őt szinte meg se hallgatom. Higgadtan, de ráncolt szemöldökkel mondta, vettem a lapot. Aztán tapasztaltam, hogy ha kizökkentem egy kicsit az "agyi mókuskerékből", utána jobb ötleteim voltak.

2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidd el kikapcsolódni olyan helyre, ahol nincs térerő, internet, ilyesmi! Tiltsd meg neki a mobilozást, internetezést!

Ne sajnáld rá az időt! Lehet, hogy csak két hét alatt tisztul ki a feje.

2013. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!