Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim veszekedéseiből,...

Szüleim veszekedéseiből, hogyan maradjak ki?

Figyelt kérdés
Már hetek óra folyik a huza-vona arról, hogy anyámnka nem fele meg a házasságuk, mert sztem unja magát, és változtatni akar... Apám bezzeg nem igazán akarja ezt, és próbál mindent helyrehozni, de nehéz. Megy a vita, és akarva-akaratlanul belecsöppenek, 20 éves létemre, mert mégis egy fedél alatt élünk. Fősulizok. Hogyan tudnék kimaradni ebből az egészből, mert nem szeretném ha elvállnak, de ezt a sok vitát sem!? Mindenki nekem mondja el bánatát, hallom is néha a vitákat, és nem hagy nyugoni, h ezt művelik egymással. Próbálom megértetni magammal, hogy ez nem az én életem, és felnőttem, és függetlenednem kell, de mégis nehéz, mert ugye a megszokás nagy úr. Nem szeretném ha elvállnak, de túl kell élnem azt is. Kérek tapasztalatokat, véleményeket, akármit. Köszi :)
2013. márc. 18. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem először is inkább fogd fel a valóságot mert a megszokás meg az "énaztszeretném" ebben az esetben nem működik.


Ebben a kapcsolatban ketten vannak benne és nekik kell eldönteni, mit akarnak. Anyud eldöntheti, hogy meg akarja-e menteni a házasságát vagy lelép. Ez ellen apukád nem tud, mit tenni.


Te annyit tehetsz, hogy elvonulsz a szobádba felteszel egy fejhallgatót és kimaradsz.


Ha nálad panaszkodnak akkor állj a sarkadra és mondd meg nekik, hogy eléggé felnőttek már ahhoz, hogy kulturáltan elintézzék ehhez képest csak marják egymást és mindenkit tönkretesznek maguk körül. Döntsék el sürgősen, mit akarnak legfőképp anyukád mert úgy látszik ő a hangadó.


Nálunk is zűrök voltak és, amikor apu végre elment utána nyugisabb és jobb volt.


Egy válás nem a világ tudom együtt szebb lenne de ha nem megy akkor legalább ne gyilkolják egymást. Te még utána is tarthatod a kapcsolatot mindkét szülőddel. Ehhez neked is hozzá kell nőnöd még.

2013. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hááát nem könnyű dolog végig hallgatni :S Velem is már megtörtént és azt tanácsolom, hogy mond meg nekik, hogy eleged van a sok veszekedésből és nem fogod ezt hallgatni.

És pár napot alszol a barátnődnél/barátodnál ha nem hadják abba. Sok szerencsét! :)) Szükséged lesz rá :/

2013. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Chello ***** válasza:

Ne formálj vélemyényt. Amennyire tudsz maradj távol a vitáktól és bszélgetésekben vagy panaszok alatt maradj semleges.


Ha például én nem akarok részt venni a kérdésed megválaszolásában akkor nem írok ide semit.

Ha nem is vagyok kíváncsi rá akkor nem olvasom el vagy látom és tovább lapozok.

2013. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!