Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tönkre ezt a...

A VÁLASZ! kérdése:

Hogyan tegyem tönkre ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. A bátyámmal apámmal éltünk de jött egy mostohaanya. Először bírtuk de miután apám elment külföldre dolgozni egy bestia lett belőle. Szidja anyámat holott semmi rosszat Nem csinált. Van 2 lánya is. A kissebbik nagyon idegesítő, hazudik, az én szobámban rendetlenkedik de anyuci kedvence. Mostohaanya velünk takaríttatt fel mindent, nekünk kel felmosni de apámnak azt mondja h mindennap ganyézik utánunk. Egyszer megcsalta apámat, de megbocsátott neki. Nagyon flegma és mindenért engem vádol pedig a kis lánya szokott rendetlenkedni. Dagadt, 10 éves lányról van szó. Szóval utálom. És a bátyám is. Na most megvan a Facebook jelszava. Segítsetek hogyan és mit csinaljak Hogy elhúzzon innen. Nem baj ha az ő nevében kell írni. Ja és Nem kell olyan valasz h majd apám eldönti stb.... Vegyétek úgy Hogy vkivel ki kell szurni. Koszi a válaszokat előre is

2013. márc. 18. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én akkor sem a facebook jelszavával élnék vissza, mert

1. kinyomozzák ip cím alapján.

2. olyan gyerekes, hogy biztos első körben ti lesztek a gyanúsítottak.

3. ha lecsengett az egész, egy fekete pontot szereztetek és ennyi amit elértetek. Plusz utána hiába vagytok, jók és őszinték apátok is megbélyegez, hazug kis bestiának.

2013. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
én egy darabig nyomoznék.hátha elszólja magát apáddal kapcsolatban valakinek,h utálom,vagy a gyerekeit.Vagy csinálj egy kamu fészt,és ott próbáld kifaggatni az életéről.DE!Nagyon figyelj oda,h ne bukj le,mert ha lebuksz,akkor apud előtt is elvágod magad...
2013. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha elkezded keverni a sz*rt,akkor csak azt éred el,hogy apád is ellened fordul.

A nőcivel szemben vegyél fel passzív-agresszív magatartást.

2013. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttek nem szeretik a gyerekes szarkavarást sokkal inkább az okos, megfontolt beszélgetést.


Az én javaslatom a következő:


Nem tudom apukátok, mikor jön haza külföldről de kapjátok el egyszer vagy facén/skype-on beszélgessetek a bátyáddal hárman, amikor csak ti vagytok otthon.


Üljetek le beszélgetni vele és aprólékosan mondjátok el, hogy ahogy hátat fordítasz nekünk egy sárkány lesz belőle és ezt meg ezt csinálja és mindig ti vagytok a hibásak.

Minden stikkjét, igazságtalan húzásait, anyukátok szidását mondjátok el és ne hagyjátok magatokat lerázni.


Mondjátok el, hogy olyan, mint a nagykönyvben leírt igazi mostoha, aki addig kedves, míg apuka hátat nem fordít és folyton hazudozik, hogy ő gályázik.


A saját gyerekét egyértelműen jobban szereti márpedig egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy én gyerekem te gyereked. És utáljátok és eleged van, hogy a gyereke a saját szobádban garázdálkodik, nincs magánéleted, félted a cuccaid és egyébként is.


Mellesleg milyen ember az, aki hagyja, hogy hülyét csináljanak belőle megcsalják és még megbocsát neki!

Nyugodtan megmondhatod apukádnak, hogy a csaj csak egy balekot akar, aki mellett biztonságban tudhatja a saját kölykeit és ezen kívül semmi sem érdekli.


Azt meg nem szeretnétek, hogy beszéljen vele, mert utána rajtatok csattan.


Nyíltan mondjátok meg, hogy rühellitek és nem akartok vele és a hülye kölykével együtt élni és már nem is akartok alkalmazkodni mert belefáradtatok és alkalmatlanok rá.


Néha nem ártana mobillal felvenni, amikor átkozódik anyukátokra stb.


Anyukátokkal egyébként, mi a probléma, miért nem vele vagytok, nem tudtok hozzá költözni?

2013. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a fészbukos marhaságot én a helyetekben kihagynám, mert csak magatokat keveritek még nagyobb bajba.
2013. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Még csak eszedbe se jusson többé ilyen szamárság! Nem a te dolgod két felnőtt ember kapcsolata. Tönkretenni 13 évesen két felnőtt ember kapcsolatát, és ehhez segítséget kérni másoktól, egyenlő a szociopátiával. Eszednél vagy?
2013. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lepontoztátok a 6. választ, de szerintem nem mond hülyeséget.

Persze megértem, hogy elkeseredett a kérdező, de a helyében és a bátyja helyében inkább az apával beszélnék.

2013. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a valaszokat. 20:49 igazad van. Amúgy anyámhoz addig Nem akarok költözni amíg kijárom ezt a sulit.
2013. márc. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!