Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre tettem egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tettem egy kapcsolatot, hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Elkezdtem udvarolni egy lánynak, de úgy, hogy szinte az volt az ismerkedés, előtte semmit nem beszéltünk. Mindennap suli után elhívtam valahová, és bejöttem nála. 4 napja ismertem már, amikor elhívtam a Margitszigetre, és vagy 3 órát beszélgettünk, de folyamatosan hívogatott a bnője, hogy összejöttünk-e már. És ezt nekem is elmondta, hogy ezt kérdezi, és megkérdeztem, hogy akar-e, mondta, hogy nem tudja, én mondtam neki, hogy nagyon kedvelem, és ő reagált, hogy ő is. Megint hívta a bnője, hogy mit csinálunk, én ezután megcsókoltam, és mondtam, hogy most már la. lesz mit mesélni neki. Aztán elindultunk vissza a suliba, és megint hívta a csaj, és mondta, hogy az én legjobb barátommal beszélget. Aztán elkezdtem aggódni, mivel a haverommal kötöttünk egy fogadást, hogy sikerül-e összejönnöm a csajjal, mert jelenleg ő volt a legjobb csaj a suliban, és mindenki rá hajtott, és gondoltam, hogy elmondja a csaj barátnőjének, aki mindent kikotyog, és akkor vége. Ezért én mondtam el neki, hogy jelezzem felé, hogy milyen őszinte vagyok. De nem reagált jól. Azóta összejött egy idiótával, hogy engem bosszantson, pedig nem is szereti. Most mit csináljak?
2011. okt. 16. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
eleve fogadasbol nem jovunk ossze senkivel.. azt csáá..
2011. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Páálinkááát!!!
2011. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megérdemelted. A lány joggal hiszi azt, hogy csak trófeának kellettél neki. Legközelebb ne fogadásból ismerkedj, hanem azért, mert a másik tényleg tetszik.
2011. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom. elb****am.engem az minimálisan motivált. de a lány azt hiszi, amit ti most. én nekem minden érzésem valós vele szemben. Tudom, hogy szar ez a szituáció, de mit csináljak? a kérdésre válaszoljatok már, kösz.
2011. okt. 16. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
arra valaszoltunk.. fogadasbol nem szabad csajozni.. kész..
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
keress mást, ennek a lanynak már eljátszottad a bizalmat..
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!