Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "rossz feleség és anya"...

Miért "rossz feleség és anya" az aki otthon hagyja a családot pár napra/hétre? Munka vagy akármi miatt? Ezt csak az idősebbek (anyósok) gondolják így?

Figyelt kérdés
Két kisfiunk van a férjemmel. 4 és 3 évesek, másfél éve dolgozok újra. Most kell másodjára elutaznom egy hétre. Tudtam hogy lesznek ilyenek egy évben egyszer (max kétszer). Ennek ellenére szeretem a munkámat, nem váltanék. A gyerekek is elvoltak a férjemmel. Anyósom ment "okoskodni" akkor is, mikor már a harmadik nap is odaállított, és azt ecsetelte,hogy én otthagytam őket a férjem hazaküldte, hogy majd ő megoldja egyedül. És meg is oldotta. Most felhozódott hogy megint elmegyek (nem akartam az orrára kötni, de kicsúszott a számon). Már most forgatja rám a szemét. Minden anyós ilyen? A férjem mindig kivette a részét a gyereknevelésből már kezdetekben is (mást nem is tehetett volna egy év van közöttük:)), én nyugodt szívvel bízom rá. Szerintem még élvezni is fogják a "szabadságot"
2013. márc. 19. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy a férjeddel, mert kiáll melletted. Amúgy meg szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy anya elmegy egy hétre, mert a férjed is ugyanúgy tud vigyázni rá.
2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!